אפוקסי לעץ

אפוקסי לעץ

חומר אפוקסי לעץ הוא חומר על בסיס פולימרי בעל תכונות ייחודיות . כאשר מערבבים את הפולימר עם חומר מקשה או עם זרז, הוא מתקשה גם כן. בנוסף לכך, החומר עמיד לחלודה ולחום, מתכווץ באופן מינורי בלבד, נוח מאד לעבודה והוא מוליך חשמל. עקב התכונות הללו זהו החומר המתאים ביותר לכמה וכמה שימושים, בעיקר בתחום הדבקים, הציפויים וחומרי מילוי לתעשיית העץ.

רק חלק קטן מדוגמאות האפוקסי לעץ שלנו….

לכה אפוקסית לעץ

לכה מיוחדת הנראית כמו זכוכית עבה ולכן מתאימה מאד כחומר המגן על עץ ויוצר אפקט גימור בעל נראות מושלמת לרהיטים מעץ. החלק העליון של הרהיט נראה כאילו קיימת שכבה של זכוכית מעליו ולכן הריהוט שמרחו עליו לכה אפוקסית ולו רק שכבה אחת, הוא מדהים ביופיו ומעורר השתאות רבה. מבצעים מריחה של לכה אפוקסית על דלפקי שירות, שולחנות, בעת חידוש רהיטים המקבלים לפתע נראות של גלוס ועוד.

החומר העמיד מסוגל להעניק אפקט זה לכל סוגי המשטחים, חלקים, מחוספסים וצבועים, הוא גם מגן על המשטח מפני נזק אפשרי של כימיקלים, מים ונוגדי חום.

 

אפוקסי בעץ

צבע אפוקסי

צבע אפוקסי לעץ מיוצר מהשרף של העצים שהוא בעל תכונות אפקטיביות ביותר. הצבע הנוצר ממנו הוא עמיד לתופעות מהותיות כמו קורוזיה, חום ובידוד חשמלי.

לאור היכולות יוצאות הדופן של הצבע האפוקסי, אפשר לצבוע אתו רכבים כדי להגן עליהם מפני הגשמים בימים חורפיים במיוחד, כמו כן אפשר לצבוע מכשירים חשמליים כמו מכונות כביסה ומדיחי כלים כדי להגן עליהם מפני שחיקה ורטיבות וגם בתחומים נוספים כמו מתכת, תעשיית העץ ורצפות.

 

שולחנות אפוקסי

משחקי צורה וצבע באמצעות הצבע והלכה האפוקסית הופכים כל שולחן ליצירת אמנות. הנגרים מסוגלים היום לממש את חלומותיהם של הלקוחות ולייצר עבורם פריטים שהם אקסמפלרים הנמכרים בבודדים או בייצור אחד בלבד. הלקוח יוצר סקיצה או מסביר לנגר את הרעיון הכללי ואם הבקשה היא ברת ביצוע, ייצר זאת הנגר. השולחנות האפוקסיים הם מרהיבים, אחד יפה יותר מהשני והם קוצרים אין ספור מחמאות מכל אדם שנכנס הביתה ונחשף לשולחנות הללו.

העיצובים המרתקים משקפים את טעמם האסתטי של הלקוחות המעוניינים בשולחן יוצא דופן לסלון, לפינת האוכל או לפינות ישיבה קטנות בחדר המגורים או במרפסת.

החומר האפוקסי שומר על השולחן גם מפני שריטות או פגמים אפשריים. מים אינם מצליחים לחלחל דרכו כיוון שהוא אוטם את השולחן מכל צדדיו באופן הרמטי. עם השנים לא חל כל שינוי בצבעו של החומר והוא נותר כפי שהיה בעת המריחה.

עם השנים הנגרים צברו ניסיון רב ומיומנות בדרך ההתנהלות עם החומר האפוקסי . הם מנצלים את יתרונותיו כדי להשיג תוצאות לא פחות ממדהימות על פריטי הריהוט.

 

עלויות של צבע אפוקסי

העלות תלויה בגודלם של המכלים ובכמות התכולה. ככל שרוכשים אריזות גדולות יותר, כך המחיר לקילוגרם הוא זול יותר.

מבחר מטורף
של פרוסות עץ
שלא ניתן למצוא
בשום מקום אחר 

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול