גדר עץ

img

גדרות העץ האיכותיות ביותר מאז 1973

חברת מי השרון בעלת ותק של כמעט חמישים שנה בייצור והתקנת גדרות עץ מסוגי עץ שונים: טיק בורמזי, גרפרה, קומרו, אורן, איפאה, סינטטיים ועוד..


גדר עץ מציע לכם אפשרות שילוב של גורמים דקורטיביים כמו אדניות ומדרגות עץ.

רוצים גדר עץ אצלכם בחצר או בגינה? מחפשים פתרון חיפוי לשטח פתוח?

גדר עץ מהווה יתרון מהותי לעיצוב חוץ הבית בו הנכם מתגוררים.

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על כל סוגי גדרות העץ השכיחים והמיוחדים, מחירים ועלויות של גדר מעץ, לרבות טיפים והמלצות מקצועיות, מבחר עצום של תמונות של גדרות עץ וכן של פרויקטים של שביצענו.

כמוכן המידע מקיף ומלא ומתעדכן באתר – כך שאתם יכולים לחזור לעמוד זה ולמצוא בו עדכונים, גדרות עץ חדשות, פרויקטים נוספים ועוד המון מידע שימושי בטרם בחירתכם גדר מעץ, כך שתוכלו לבצע את ההתאמה המיטבית של סוג גדר העץ לשימושו.

גדר עץ

אם בעבר הייתה נטייה להעדיף גדרות עשויות חומרים פלסטיים (כגון PVC), פיברגלס, גדר חיה, גדרות רשת, גדר דקורטיבית מברזל ועוד, הרי שכיום ניכרת מגמה ברורה של העדפת גדרות עץ. לפיכך אין פלא כי במחסני עצים ניתן למצוא מגוון של עצים לגדר. כאשר נדרשים לבחור עץ לגדר ישנם מספר שיקולים מנחים שכדאי לקחת בחשבון ועליהם, בין היתר, נרחיב בפסקאות הבאות.

 

יתרונותיה של גדר עץ

לגדר עץ יתרונות רבים וביניהם האופן בו היא משתלבת עם צמחי הגינה, קלות ההקמה, עמידות (בתנאי שמשתמשים בעץ שעבר טיפולים מתאימים), תחזוקה קלה ופשוטה המאפשרת שמירה על חזות חדשה לאורך שנים ועוד.

גדר עץ יכולה להיבנות בטווח רחב של מידות ועיצובים כך שניתן לבחור מידות, צפיפות לוחות וכו' שיתאימו ביותר לצרכים אותם הגדר מיועדת לשמש.

אחד היתרונות הבולטים של גדר עץ הוא שקיים מגוון עצים לגדר, מגוון זה מאפשר בחירת עץ לפי טעם אישי ולפי שיקולים אסטטיים ופרקטיים. למעשה ניתן לבנות גדר כמעט מכל סוג עץ אולם סוגי העץ המקובלים למטרה זו הם האורן, האיפאה והטיק.

 

בחירת עצים לגדר

כאמור ניתן לבנות גדר משלל סוגי עץ אולם הסוגים המקובלים למטרה זו הינם בראש ובראשונה האורן, ובנוסף גם האיפאה והטיק.

מבט חטוף בכל מחסן עצים מחירון מבהיר מדוע עץ האורן הוא כה פופולארי כעץ לגדר. מדובר בסוג העץ הנפוץ ביותר בארצנו ומחירו הוא בדרך כלל הנמוך מבין סוגי העץ המוצעים למכירה בכל מחסן עצים. לעץ אורן יתרונות נוספים רבים, הוא מתאים לאקלים הארץ, הוא עץ לבן שניתן לשוות לו (באמצעות צביעה בלכה מגוונת) מראה מותאם אישית, הוא נחשב עץ רך שהעבודה עימו נוחה ועוד.

בעת שמקימים גדר עץ השאיפה היא להבטיח שתאריך ימים. מסיבה זו חשוב לוודא שהעץ שבוחרים לצורך בנייתה עבר טיפולים המשפרים את עמידותו, טיפולי אימפרגנציה כנגד נזקי מזיקים וריקבון, גימור חיצוני איכותי שיספק הגנה מתאימה מפני רטיבות ונזקי מזג אוויר.

כאמור, מבין סוגי עצים לגדר האורן הוא הנפוץ ביותר אולם מי שמבקש מראה ייחודי יותר או עמידות גבוהה במיוחד יכול לשקול סוג עץ אחר כגון איפאה או טיק.
כשפונים למחסן עצים, ולפני שמקבלים החלטה סופית בדבר סוג העץ הנבחר, מומלץ להיוועץ עם נציג מכירות בעל ידע, ניסיון, סבלנות, נכונות ותודעת שירות גבוהה כדי להבין יותר בעניין ההבדלים בין סוגי עצים לגדר.

סוגים של גדר עץ ומידע נוסף

מי השרון מייבאת מכל העולם עצים איכותיים, המותאמים ספציפית לתנאי מזג האוויר בישראל.
המגוון הרחב הינו ייחודי לחברה וכולל את סוגי העצים: סידר, טיק בורמזי, איפא, טאבקו, קומרו, אגוז אפריקאי, אירוקו ועוד.
החברה מספקת שירותי התקנה והדרכה מקצועיים, המשלבים שימוש במותגים איכותיים מהעולם. הלוק הטבעי של העץ יחד עם המגע החלק, הופכים את גדרות העץ למוצר איכותי המשלים את העיצוב והאווירה מחוץ לבית, אם כחלק מהמרפסת או מסביב לבריכת השחייה בחצר.

גדר עץ לגינה

גדרות, ובייחוד גדר עץ לגינה, נועדו להגדיר גבולות, כלומר להבדיל ולחצוץ בין המרחב הפרטי והציבורי באופן אסתטי, מרשים ומעוצב. בדומה לכל מוצר עשוי עץ כגון ..

בניית גדר עץ

בניית גדר עץ היא עבודה פשוטה יחסית במובן של עבודת הנגרות היא מצריכה, לכן יכול כמעט כל נגר חובב, מתחיל ככל שיהיה לעמוד במשימה בכוחות עצמו…

דקים

מי השרון מייבאת מכל העולם דקים איכותיים, המותאמים לתנאי מזג האוויר בישראל. המגוון ייחודי כולל: סידר, טיק בורמזי, איפא, טאבקו, קומרו, אגוז אפריקאי, אירוקו ועוד.

דלתות עץ

דלתות עץ מהוות יתרון מהותי לעיצוב חוץ הבית בו הנכם מתגוררים וכן כניסה מרשימה ביותר עבור כל עסק. רוצים דלת כניסה מעץ אצלכם בבית? או דלת פנים מעוצבת?

פרגולות

קבוצת מי השרון בונה ומספקת את המגוון הגדול ביותר של חומרי גלם לפרגולות, המבטיחות מראה טבעי ויוקרתי. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות הצללה ועוד.

פרקטים

חברת מי השרון בעלת ותק של כמעט חמישים שנה בייצור והתקנת כל סוגי הפרקטים השונים: פרקט גושני, פרקט רב שכבתי, פרקט למינציה ועוד..

מדוע לבחור בגדר עץ של מי השרון

דיוק בהזמנת גדרות עץ

אנו במי השרון מקפידים שכל הזמנה היוצאת ממפעלינו תבוצע בדיוק לפי ההזמנה, מדוייקת על המילימטר ותגיע בזמן.

מבחר עצום של גדרות עץ

כחברה המובילה את ענף גדרות העץ בישראל, מי השרון מייבאת ומייצרת את כל סוגי גדרות העץ הקיימים בעולם.

פריסת תשלומים נוחה

במי השרון מייצרים גדרות עץ איכותיות בלבד. לכן אנו באים לקראת הלקוחות שלא מתפשרים ובוחרים את הטוב ביותר, בפריסת תשלומים נוחה.

גדר עץ איכותית

ישנם מקורות רבים לרכישת גדרות עץ בארץ, אולם ישנם מקורות מועדפים ומובחרים – מי השרון עושה שימוש בחומרי גלם איכותיים ביותר לשם ייצור גדרות מעץ.

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול