עץ איפאה

img

עצי איפאה האיכותיים ביותר מאז 1973

חברת מי השרון בעלת ותק של כמעט חמישים שנה בייצור והתקנת מוצרי עץ מעצי איפאה: דקים, פרגולות, פרקטים ועוד..


עצי איפאה מציעים לכם אפשרות שילוב של גורמים דקורטיביים בבית.

רוצים דק איפאה אצלכם בחצר? מחפשים פתרון חיפוי לשטח פתוח?

עצי איפאה מהווים יתרון עיצובי מהותי לעיצוב חוץ ופנים הבית בו הנכם מתגוררים.

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על כל סוגי שימושים של עץ איפאה, השכיחים והמיוחדים, מחירים ועלויות של עץ איפאה, לרבות טיפים והמלצות מקצועיות, מבחר עצום של תמונות של פרויקטים שביצענו.

כמוכן המידע מקיף ומלא ומתעדכן באתר – כך שאתם יכולים לחזור לעמוד זה ולמצוא בו עדכונים, פרויקטים נוספים ועוד המון מידע שימושי בטרם בחירתכם, כך שתוכלו לבצע את ההתאמה המיטבית.

עץ איפאה

עץ איפאה גדל במדינות טרופיות, הוא מגיע לגבהים של מעל 60 מטרים, צורך כמות גדולה של מים ולכן נמצא עלפי רוב בקרבת מקורות מים מתוקים. שמו המדעי של האיפאה הוא Ipe Tababuia , הוא בן למשפחת העצים הקשים ונחשב לאחד מבעלי הקושיות הגבוהה ביותר ביניהם. עץ איפאה טבעי הוא בעל גוון חום, קיים ספקטרום שלם מחום בהיר ועד חום כהה. רוב הייבוא של עץ זה לארץ נעשה מברזיל.

לאיפאה עמידות טבעית גבוהה כנגד מזיקים ופגעי מזג אוויר ולכן אינו צריך תהליכי טיפול מיוחדים כגון חיטוי ואימפרגנציה. עמידותו זו מקורה בצפיפותו הגבוהה האחראית גם למשקלו הסגולי הגדול. למעשה עץ איפאה נמנה על סוגי העץ הבודדים אשר שוקעים במים. עץ זה הוא קשיח ונטול גמישות.

עמידותו וחוסנו של האיפאה מקנים לו מקום של כבוד בקרב העצים המשמשים בתעשיית העץ ובמיוחד בתחום הדקים והפרקטים. די לפנות לנציגי שירות מביני דבר, כגון המצויים בכל מחסן עצים תל אביב, כדי לשמוע עוד על יתרונותיו של האיפאה.

עץ איפאה משמש לבניית רהיטים הנחשבים איכותיים במיוחד, לבניית משטחי עבודה במפעלים (יותר בחו"ל מאשר בארץ), דברי אומנות, ידיות אחיזה לכלי עבודה, ובארץ במיוחד לדקים. דק איפאה נחשב לחזק והעמיד מכל סוגי הדקים.

בכל מחסן עצים תל אביב, כמו גם במחסני עצים גדולים במקומות רבים אחרים בארץ, מוצעים למכירה קורות ולוחות של עץ איפאה. כמו מחיריהם של כל סוגי העץ בארץ, הנתונים להשפעות תנודות בהיצע ובביקוש העולמיים, גם מחיריו של האיפאה עשויים להשתנות, סדר גודל מקובל הוא של מטר מרובע של עץ איפאה לדק נע בין 220 – 260 שקלים.

סימן מובהק לחוזקו של האיפאה הוא העובדה שקורות מעץ זה המשמשות לבניית דקים עוביים נמוך משל עובי קורות עצים מסוגים אחרים המשמשים לבניית דקים בעלי תכונות (גודל וחוסן) דומות. בגלל קושיו של עץ איפאה בעלי המקצוע מקפידים להשתמש בכלי עבודה איכותיים במיוחד עבור עיבודו. כלי עבודה ביתיים לא יחזיקו מעמד לאורך זמן אם ישמשו לניסור, קידוח או הברגת ברגים לתוך עץ איפאה, זו סיבה נוספת להשאיר בנייה בעץ זה לבעלי מקצוע.

עץ איפאה מתאים מאוד לצביעה בלכה מגוונת, תכונה המקנה לו יתרון בזכות האפשרות להתאים דק איפאה למראה כללי רצוי. בגלל הביקוש הגדול שהתפתח בשנים האחרונות לעץ איפאה מי שמזמין עץ זה בכל מחסן עצים תל אביב עשוי לגלות כי הוא רוכש למעשה עץ אשר עדיין נמצא בדרכו לארץ מברזיל במכולה.

עץ איפאה ומידע נוסף

מי השרון מייבאת מכל העולם עצי איפאה איכותיים, המותאמים ספציפית לתנאי מזג האוויר בישראל.
המגוון הרחב הינו ייחודי לחברה וכולל עבודות עץ כמו: דקים, פרגולות, מדרגות, דלתות עוד.
החברה מספקת שירותי התקנה והדרכה מקצועיים, המשלבים שימוש במותגים איכותיים מהעולם.

מחיר דק איפאה

אחת מהשאלות הנפוצות ביותר היא "מהו מחירו של דק איפאה?" חשוב לדעת כי המחירים משתנים ממחסן עצים אחד למשנהו, הרבה תלוי בפער התיווך ובאיכות..

דק איפאה השוואת מחירים

דק איפאה השוואת מחירים אינה צריכה להיות מסובכת. בפועל ישנם גורמים שונים המשפיעים על מחיר התקנת של כל סוגי הדק, דק איפאה בכללם…

דק איפאה

דק איפאה נחשב לאחד הדקים האיכותיים ביותר שיש. מראהו היוקרתי הפך אותו אפילו לסמל סטטוס של ממש, והוא מצביע על הבנה בעיצוב ובבחירת איכות.

חיפוי עץ לקיר

רוצים חיפוי עץ לקיר חיצוני או פנימי? מחפשים פתרון חיפוי לשטח פתוח? מי השרון מספקת חיפויי עץ מסוגים שונים: טיק בורמזי, גרפרה, קומרו, אורן, איפאה ועוד..

פרקטים

חברת מי השרון בעלת ותק של כמעט חמישים שנה בייצור והתקנת כל סוגי הפרקטים השונים: פרקט גושני, פרקט רב שכבתי, פרקט למינציה ועוד..

פרגולות

קבוצת מי השרון בונה ומספקת את המגוון הגדול ביותר של חומרי גלם לפרגולות, המבטיחות מראה טבעי ויוקרתי. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות הצללה ועוד.

מדוע יש לבחור בעץ איפאה של מי השרון

דיוק בהזמנת עבודות עץ האיפאה

אנו במי השרון מקפידים שכל הזמנה היוצאת ממפעלינו תבוצע בדיוק לפי ההזמנה, מדוייקת על המילימטר ותגיע בזמן.

כל סוגי העבודות בעץ איפאה

כחברה המובילה את ענף העץ בישראל, מי השרון מייבאת ומייצרת את כל סוגי עצי האיפאה הקיימים בעולם.

פריסת תשלומים נוחה

במי השרון מייבאים עצי איפאה איכותיים בלבד. לכן אנו באים לקראת הלקוחות שלא מתפשרים ובוחרים את הטוב ביותר, בפריסת תשלומים נוחה.

עץ איפאה איכותי

ישנם מקורות רבים לרכישת עץ איפאה בעולם, אולם ישנם מקורות מועדפים ומובחרים – מי השרון מייבאת חומרי גלם איכותיים ביותר של עצי איפאה.

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול