פורניר

img

כל הפורנירים האיכותיים ביותר מאז 1973

חברת מי השרון בעלת ותק של כמעט חמישים שנה בייצור, מכירה והתקנת פורנירים שונים.

בעמוד זה תוכלו לקבל מידע מקיף ומלא לרבות טיפים ומדריכים על כל סוגי הפורניר שיש בארץ ובעולם לרבות תמונות ופרוייקטים

מקווים שתיהנו

 

פורניר

מה זה פורניר?

בתחום העץ לשימושים ביתיים קיימים הרבה מאוד מושגים הנמצאים בשימוש יומיומי ונפוץ, אך למעשה לא כולם באמת מובנים בצורה מספקת לצרכן אשר אמור לבחור בסופו של דבר בחומר הגלם שישמש לנגרות בביתו, בבית העסק וכדומה – ההבדלים בין עץ מלא, פורניר, סיבית, פורמייקה וכו' לא תמיד מובנים ללקוח ולכן הבחירה קשה במיוחד. כמחסן עצים מקצועי אנחנו מנסים בכל פעם לתת את מלוא המידע על מנת שיהיו בידיכם כל הכלים לקבלת החלטה נכונה, וכך ננסה גם כאן.

פורניר, פורמייקה ומלמין

אלו למעשה שמותיהם של שלושה חומרים המיועדים לציפוי לוחות עץ בסיסיים, ושתפקידם לשרת את המראה החיצוני המבוקש לרהיט תוך חסכון מסוים, בכל אחד מהם מזווית אחרת.

פורניר- הוא למעשה שכבה דקיקה של עץ מלא משובח, אשר קולף בעדינות רבה ושוטח לכדי יצירת משטח אחד להדבקה על פני לוחות עץ מעובד. סיבית וכדומה.

יתרונו של הפורניר בכך שהוא מאפשר יצירת שטח פנים רחב יותר מאשר זה שמאפשר גזע העץ בעוביו המקורי, וכן יצירתיות בעיצוב בהתאם לצרכי הנגר או המעצב, שמתאפשר הודות לתבנית פני העץ הטבעית ולחיתוכים והדבקות שונים. החיסכון שכמויות העץ וכך גם בעלויות.

פורמייקה ומלמין – אלו הם למעשה חומרים תעשייתיים חלופיים לעץ. בעוד שפורניר הוא לוח עץ דקיק (בין 1 מ"מ ל- 3 מ"מ תלוי בצורך ובמספר השכבות) האחרים עשויים תחליפים – בהתאמה – נייר מוספג במלמין וכבוש בטמפרטורה גבוהה או שרף שלמעשה נוצק על גבי לוח העץ, כאשר מבין השניים הפורמייקה נחשבת לחומר עמיד יותר בפני שריטות ופגיעות. בשני אלו אין נוכחות עץ טבעי כלל והם זולים יותר מפורניר שעשוי עץ משובח.

מתי כדאי להשתמש בפורניר?

גם פורניר וגם פורמייקה מגיעים בלוחות נוחים לעיבוד ואף לכיפוף במידה מסוימת ובהתאמה לחומר, כך שניתן לעשות בהם שימושים מיוחדים לעיצוב. אך לפורניר יתרון בכך שניתן ללטש ולחדש אותו כפי שניתן בכל עץ טבעי, וכך לתחזק את מראהו האיכותי לאורך שנים רבות.

קודם כל אנו ממליצים על שימוש בפורניר במקרים בהם עלויות העץ פשוט גבוהות מדי לתקציב הצרכן. אך לא תמיד מדובר בפשרה תקציבית אלא דווקא בפתרון יצירתי שיודע הפורניר להציע במקרים מסוימים לעומת העץ המלא.

בעוד שעץ גושני מגביל אותנו ביכולת לתמרן בגדלי הלוחות וכמובן בזוויות החיתוך וההדבקה, הפורניר הינו חומר דק יותר ולכן גמיש יותר וכך ניתן לייצר ממנו מוצרי נגרות שעץ מסיבי לא מאפשר – אלמנטים מעוגלים או מעוקלים דורשים עבודה כמעט בלתי אפשרית כשעוסקים בעץ, אך הפורניר מציע פתרון מושלם- את הבסיס ניתן לבנות ע"י שימוש בקורות עץ שמעוצבות לפי השרטוט ואת פניו לעטוף בשכבה גמישה של פורניר עשוי מן העץ שמתאים לעיצובכם. במובנים רבים הפורניר הופך את החשיבה על עיצוב בעץ לאפשרית וגמישה יותר ומרחיב את הגבולות בהם הוא יכול לגעת.

 

ציפוי פורניר

במי השרון אולם תצוגה יחיד במינו המציג את המגוון הגדול בארץ של פורניר. כולל פורניר מעצים נדירים כגון: עין הציפור, שורשים, קוקובולו, פוליסנדר ועוד.
הפורניר מתאים לציפוי פנימי של חדרים, קירות או אולמות אירועים , ריהוט סטנדרטי או ריהוט מעוצב. יכולת התפירה וההדבקה של הפורנירים כולל שילוב אומנותי בין פורנירים שונים מאפשרים עיצוב רהיט מקורי ואומנותי באיכות גבוהה.

תמונות ודוגמאות של סוגי פורניר

לפניכם כל סוגי ציפוי הפורניר הקיימים בעולם לבחירתכם, הפורנירים השכיחים, המיוחדים והקלאסיים:

סוגי פורניר ומוצרים נוספים

מי השרון מייבאת מכל העולם פורניר איכותי, המותאמים ספציפית לתנאי מזג האוויר בישראל.
החברה מספקת שירותי התקנה והדרכה מקצועיים, המשלבים שימוש במותגים איכותיים מהעולם.

דקים

מי השרון מייבאת מכל העולם דקים איכותיים, המותאמים לתנאי מזג האוויר בישראל. המגוון ייחודי כולל: סידר, טיק בורמזי, איפא, טאבקו, קומרו, אגוז אפריקאי, אירוקו ועוד.

פורניר עץ

מקור השם פורניר עץ הוא מן המילה Furnier בגרמנית, wood veneer באנגלית, ולכן פורניר נקרא בשוק לעיתים גם בשם ויניר. הכוונה היא לציפוי העשוי שכבה..

פורניר אלון

אלון, כבר כתבנו, הוא מסוגי העצים שיותר מתאימים להכנת פורניר, הן בשל מחירו, עמידותו והן בשל איכותו המיוחדת – כנסו לקבלת פרטים מלאים

חיפוי עץ לקיר

רוצים חיפוי עץ לקיר חיצוני או פנימי? מחפשים פתרון חיפוי לשטח פתוח? מי השרון מספקת חיפויי עץ מסוגים שונים: טיק בורמזי, גרפרה, קומרו, אורן, איפאה ועוד..

פרגולות

קבוצת מי השרון בונה ומספקת את המגוון הגדול ביותר של חומרי גלם לפרגולות, המבטיחות מראה טבעי ויוקרתי. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות הצללה ועוד.

פרקטים

חברת מי השרון בעלת ותק של כמעט חמישים שנה בייצור והתקנת כל סוגי הפרקטים השונים: פרקט גושני, פרקט רב שכבתי, פרקט למינציה ועוד..

מדוע יש לבחור פורניר של מי השרון

דיוק בהזמנת הפורניר

אנו במי השרון מקפידים שכל הזמנה היוצאת ממפעלינו תבוצע בדיוק לפי ההזמנה, מדוייקת על המילימטר ותגיע בזמן.

כל סוגי הפורניר

כחברה המובילה את ענף הפורניר בישראל, מי השרון מייבאת ומייצרת את כל סוגי הפורניר הקיימים בעולם.

פריסת תשלומים נוחה

במי השרון מייבאים פורניר איכותי בלבד. לכן אנו באים לקראת הלקוחות שלא מתפשרים ובוחרים את הטוב ביותר, בפריסת תשלומים נוחה.

פורניר איכותי

ישנם מקורות רבים לרכישת פורניר בעולם, אולם ישנם מקורות מועדפים ומובחרים – מי השרון מייבאת חומרי גלם איכותיים ביותר של פורניר.

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול