פרופיל

אודות קבוצת מי השרון

קבוצת החברות של מי השרון מנוהלת על ידי חברה משפחתית בעלת ניסיון רב ומוניטין בינלאומי, המפעילה שתי נגריות לעבודות ייחודיות.
תחום עיסוקה העיקרי של החברה הוא ייבוא אישי, מסחר ושיווק עצים קשים, פורנירים, דקים ועוד.
החברה מעניקה מעטפת בוטיק ללקוחותיה ומאפשרת ליווי צמוד משלב תוכניות השיפוץ או הבנייה ועד שלב ההתקנה בבית הלקוח. היכולת לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת, מקלה משמעותית על התנהלות הלקוח וחוסכת לו בכך זמן רב ועלויות.

תחום ההתמחות המיוחד של החברה וההבנה העמוקה בתחום העץ, מאפשרים ייבוא איכותי הכולל בין השאר לוחות עץ רחבים במיוחד, בולי עץ אלון ועצים אחרים הנחשבים לקשים מאוד לייבוא באופן הזה. לחברה מגוון עצום של סוגי עצים הכוללים מסוגי העץ הבסיסיים ביותר ועד עצים אקזוטיים ונדירים, ביניהם עצי זית, אלון, אורן, איפאה, קוקובלו, סידר ורבים, רבים נוספים. בתמהיל המוצרים של החברה ניתן למצוא גם עצים ישראליים.
מי השרון מפעילה מנסרה בצפון הארץ אליה מגיעים עצים שנכרתו בתהליך מבוקר של דילול יערות. ההבנה והידע הנצבר בחברה, מאפשרים מתן ייעוץ מקצועי בכל הקשור לתכנון העץ בפרוייקט.

למי השרון פתרונות מגוונים החל מריצוף, דרך ייצור רהיטים, פרגולות וריהוט גן, ציפוי ארונות המטבח בפורנירים אופנתיים וכל מוצר אחר הניתן לייצור בעץ.
מי שיבחר לעבוד באופן עצמאי יוכל ליהנות משירות הדרכה ותמיכה טלפונית שמעמידה החברה כחלק ממעטפת הבוטיק שמעניקה ללקוחותיה.

מחסן עצים | יבוא עצים | דקים | פרקטים | עבודות עץ אמנותיות | ריהוט גן | ריהוט לבית ולמשרד

box-image

אולם התצוגה החדש והמרהיב של מי השרון ממוקם בפתח תקווה ומציג את קולקציות הפרקטים, הפורנירים, הדקים ושאר מוצרי עץ המאפשרים להתרשם מהמגוון ומיכולות הייצור הגבוהות. החברה עובדת מול נגריות פרטיות, אדריכלים ולקוחות פרטיים.
alt

מנסרה מקצועית עם כלים חדשניים

אנו מציעים ללקוחותינו שירותי קצבייה להזמנת כל סוגי העצים בכל מידה וצורת חיתוך

אין עלויות מפתיעות

קהל לקוחותינו נהנה מרמת שירות ואחריות תאגידית מהמעלה הראשונה. כחלק מכך אנו מציגים את כל העלויות המלאות בשקיפות ללקוחותינו

זמינות מלאה

השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו כולל ליווי צמוד וזמינות מלאה להתייעצות וליווי של פרויקטים

כל עבודות העץ במחירים שפויים

אנו מבטיחים ללקוחותינו את חומרי הגלם הטובים והאיכותיים בעולם לצד מחירים הוגנים ומוצר סופי מדהים

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול