פרקטים

img

הפרקטים האיכותיים ביותר מאז 1973

חברת מי השרון בעלת ותק של כמעט חמישים שנה בייצור והתקנת פרקטים שונים: פרקט גושני, פרקט רב שכבתי, פרקט למינציה ועוד..

בעמוד זה תוכלו לקבל מידע מקיף ומלא לרבות טיפים ומדריכים על כל סוגי הפרקטים שיש בארץ ובעולם לרבות תמונות ופרוייקטים

מקווים שתיהנו

לחץ למעבר לגלריית תמונות ופרויקטים מלאים של פרקטים

 

תלת שכבתי – מראה כפרי

190₪

למ"ר כולל התקנה

התקנה צפה, עובי פרקט 10מ"מ. לא כולל מעמ, לא כולל פנלים. *

פרקט אלון

sale

פרקטים

פרקטים מהווים כבר שנים אחדות חלק בלתי נפרד מעולם העיצוב לבית ולמשרד. עץ בחלל המגורים נמצא בשימוש כבר מאות שנים בארצות הקור, אך לאחר שעבר עיבוד ופיתוח מוצר הותאם גם לסביבתנו החמה יותר והפך נפוץ וזמין לכל.

פרקט מקנה לחלל מראה יוקרתי וגימור איכותי, אמנם הוא עדיין מזוהה עם בתי יוקרה ובתים פרטיים, אך זיהויו זה נרכש לו דווקא בשל איכותו ולא בשל מחירו. נכון להיום ניתן להשיג פרקטים במגוון מחירים רחב מאוד, מה שהפך אותם למוצר בר השגה לכל כיס ובית.

פרקטים

פרקטים

לפני רכישת פרקט חשוב לערוך סקרי שוק ולהכיר את סוגי הפרקטים השונים המצויים היום על המדפים. קרוב לוודאי תתקלו בשמות חדשים של מוצרים, חומרים ודירוגים, דבר שעשוי להיות מבלבל ואף מטעה. כדאי לתת את הדעת על טעמכם ועל התקציב העומד לרשותכם כי לא למצוא עצמכם עם מוצר שאינו תואם את צרכיכם, אך יחד עם זאת חשוב לדעת מספר דברים בסיסיים בנוגע לפרקטים.

פרקטים מיוצרים מעץ טבעי או מחומר סינטטי. איכותם נמדדת לפי עמידותם ואריכות ימיהם. ככל שפרקט מיוצר מחומר עמיד יותר, כן הוא יאריך ימים ושחיקתנו תימנע. כיוון שמדובר במוצר לא זול, ושהתקנתו דורשת פינוי החלל, רצוי לבחור מראש בפרקט האיכותי ביותר שידכם משגת ולא להתפשר על איכות, בכך תקנו לעצמכם שקט נפשי לצד סביבה המעוצבת היטב.

פרקט עץ מלא כשמו כן הוא – עשוי כולו מעץ טבעי, ונחשב למוצר עמיד ואיכותי. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון כי הוא דורש תחזוקה כמו כל מוצר או רהיט עץ – חידוש הצבע והציפוי, ובשל כך מיועד למי שמוכן לשאת בהשלכות תחזוקה אלו.

פרקטים טיק בורמזי

פרקטים טיק בורמזי מלון אלכסנדר בתל אביב

פרקטים סינטטיים מחקים את מראהו של העץ הטבעי בהצלחה לא רעה, אך אינם מהווים תחרות למראה העץ הטבעי. פרקט סינטטי מתאים במיוחד למי שמחפש התקנה מהירה, יכולת ניוד הפרקט, תחזוקה קלה ועמידות החומר.

פרקט תלת שכבתי הוא מוצר אמצע, ממשפחת הפרקט מעץ טבעי, שמיועד להתאים למרבית הדרישות של אוהבי פרקטים- הוא בנוי שלוש שכבות עץ, כאשר לכל אחת מן השכבות התחתונות תפקיד בביסוסו ויציבותו ושכבתו העליונה עשויה עץ טבעי לבחירה, והיא שתכתיב את מראהו עמידותו של הפרקט כולו.
במי השרון אנו מוכרים פרקטים מעץ טבעי ופרקט שכבתי, ונשמח לייעץ לכם בבחירת המוצר המתאים עבורכם.

 

סוגי פרקטים – מדריך למתחילים

אם רק תגידו היום את המילה פרקט, מיד תמצאו שלושה קופצים על המציאה שירצו להסביר לכם מדוע שלהם הכי טוב. בבתים רבים ניתן למצוא היום פרקטים בשימוש בכל החדרים, כך גם במשרדים, בבניינים מסחריים ואולמות תצוגה – אך אפילו למתבונן בעין בלתי מקצועית ברור שקיימים בלי סוף סוגי פרקטים, והשאלה היא רק איך להבחין ביניהם, ואיך לבחור.

במי השרון אנו עוסקים ביבוא פרקטים, תוכלו למצוא אצלנו סוגי פרקטים שונים ואיכותיים, וההתמחות שלנו היא בפרקט טבעי- בעיקר פרקט מסיבי הידוע גם כפרקט גושני, ופרקט רב שכבתי שמצוי בשימוש בארץ בעיקר כפרקט תלת שכבתי. בין המוצרים הנפוצים ברשתות שטיחים וכדומה, תוכלו למצוא גם פרקט למינציה, ומיד במדריך הקצר והממצה תוכלו לעמוד על ההבדלים בים סוגי פרקטים שונים, ואולי אף על התאמתם לצרכיכם והעדפתכם.

פרקטים טבעיים:

פרקט טבעי

פרקט טבעי

פרקט מסיביפרקט גושני – זהו פרקט העשוי קורות עץ טבעיות שלא עברו כל עיבוד מלבד חיתוכם והתאמתם לצורת קורות עץ לצורכי ייצור והתקנת פרקט. הטיפול העיקרי שמקבלים סוגי פרקטים טבעיים הוא גימור בחומרים שונים – בעיקר שמן או לכה, שנועדו לסייע בשימור העץ ובתחזוקת מראהו.

פרקט מסיבי/ פרקט גושני מתאפיין במראה העץ הכבד והטבעי, ומכאן שמו "מסיבי", והוא עשוי לקבל שינויים עקב היותו חומר חי ועובד. נהוג לייצר פרקטים מסוג זה מסוגי עצים קשים דוגמת – איפאה, קומרו, מהגוני, אלון ועוד.

פרקט רב שכבתי – פרקט תלת שכבתי – סוגי פרקטים אלו עשויים, אף הם, חומרים טבעיים בלבד. בניגוד לפרקט המסיבי כן מדובר כאן בעץ שעבר עיבוד, ובניגוד לפרקט למינציה – אין מדובר כאן בחיקוי של עץ.

למעשה פרקט רב שכבתי או פרקט תלת שכבתי עשויים משכבות שונות של עץ- כשלתחתונות שבהן ישנה חשיבות בייצוב ועמידות הפרקט, והעליונה היא אשר מעניקה לו את מראהו.

שכבתו העליונה של פרקט רב שכבתי עשויה לוח עץ דק אשר מודבק בלחץ על השכבות התומכות ונותנת לפרקט את המראה של העץ המועדף עליכם.
יתרונו של פרקט זה ביכולת לחדש ע"י החלפת הלוח העליון, אף כי עמידותו טובה לאורך שנים ארוכות ולא סביר כי תידרשו לעשות כן.

פרקט סינטטי:

 

פרקט למינציה– מבין כל סוגי הפרקטים המוצגים כאן זהו היחידי שאיננו פרקט טבעי, כלומר אינו עשוי מעץ.

השימוש בו טוב לחדרים פנימיים ובעיקר כאשר התקציב מוגבל מעט, שכן מדובר בחומר זול יותר. ישנם סוגים רבים של פרקט למינציה, ויש לבחון היטב את ההבדלים אצל מי שמתמחה בכך, ולבחור במוצר איכותי ובעל עמידות גבוהה, שכן אינם נשענים על איכותו של עץ טבעי ועמידותו.

את מראהו מקבל פרקט זה משכבה עליונה שעליה מודפסת דוגמת העץ, להבדיל מסוגי פרקטים רב שכבתיים, בהם גם השכבות התחתונות וגם השכבה העליונה שהינה לוח פרוס עשויות עץ טבעי לחלוטין.

סוגי פרקטים, מחירים ומידע נוסף

מי השרון מייבאת מכל העולם פרקטים איכותיים, המותאמים ספציפית לתנאי מזג האוויר בישראל.
המגוון הרחב הינו ייחודי לחברה וכולל את סוגי העצים: סידר, טיק בורמזי, איפא, טאבקו, קומרו, אגוז אפריקאי, אירוקו ועוד.
החברה מספקת שירותי התקנה והדרכה מקצועיים, המשלבים שימוש במותגים איכותיים מהעולם. הלוק הטבעי של העץ יחד עם המגע החלק, הופכים את הפרקטים למוצר איכותי המשלים את העיצוב והאווירה בבית או במשרד.

פרקט עץ טיק

ישנם אינספור סוגי פרקטים, פרקט עץ טיק הוא אחד מהם. לפרקט עץ טיק שם דבר בתחום הפרקטים, מתקיני פרקטים רבים ממליצים עליו ורבים מלקחותיהם…

פרקט גושני

פרקט גושני הינו למעשה הפרקט המקורי. בביטוי זה הכוונה לרצפת פרקט העשויה מלוחות של עץ מלא. כל רצפת פרקט במבנים בני למעלה ממאה..

פרקט תלת שכבתי

פרקט תלת שכבתי שייך לקטגוריית הפרקטים הטבעיים, להבדיל מהסינטטי העשוי תערובות חומרים המשלבים דבקים ופלסטיק, הוא עשוי עץ טבעי בלבד…

פרקט קוויק סטפ

פרקט קוויק סטפ נמנה על הפרקטים הסינטטיים שהם הפופולאריים ביותר מבין שלושת סוגי הפרקטים שצוינו לעיל ולו מן הסיבה שלחומר שפותח במיוחד…

פרקט עץ מלא

באירופה ובארצות הצפוניות הקרות ניתן למצוא כמעט בכל בית רצפת עץ כבדה וטובה. מזג האוויר שם עושה חסד עם העץ, והעץ משיב מחסדו, ואולי אנחנו מעט באיחור

פרקט עץ אלון

פרקט עץ אלון נחשב לאיכותי, עמיד ובעל מראה יוקרתי ומרשים. חשוב להבין ולדעת להבדיל בין פרקט עץ אלון אמיתי לבין פרקט דמוי אלון העשוי עץ אחר…

מחירים של פרקטים

רצפת פרקט נתפסת אצל רבים מאיתנו כדבר יוקרתי, ואכן אחת מתכונותיו הבולטות של הפרקט היא היכולת להפוך כל חלל למרשים ומפואר יותר. אולם המחירים…

עלות התקנת פרקט

בשעה טובה, החלטתם לשדרג את ביתכם בעזרת ריצוף פרקט. אם כך, חשוב שתדעו כי תידרשו לשלם עבור התקנת הפרקט מחיר שמשתנה מאוד בין מתקיני …

ניקיון ותחזוקת פרקטים

פרקט דורש אחזקה שוטפת וניקיון המותאם באופן ספציפי לסוג הפרקט המותקן. אם אתם רוצים להבטיח כי הפרקט שלכם ישמר לאורך זמן ויהיה נקי, מומלץ להיעזר…

התקנת פרקטים

התקנת פרקטים, שפעם היתה שמורה לבעלי מקצוע וצוותי התקנה מנוסים, בשל היותו של הפרקט מסיבי ומסורבל לתפעול, הפכה גם היא לנחלת הכלל…

חידוש פרקט

שאלה חשובה ומרכזית אצל לקוחות אשר מתקינים פרקט עץ טבעי היא שאלת התחזוקה ושימור מראה הפרקט. להבדיל מפרקט למינציה אשר הודות להיותו עשוי..

פרקט עץ או למינציה?

לקוחות רבים מתלבטים איתנו בשאלה מה עדיף – פרקט עץ או למינציה? נדמה שאת מקומות בבית הפרקט כבר תפס בלי קשר למצב כלכלי, ייחוס או גיאוגרפיה…

פרקטים – כיצד להגיע לתוצאה הטובה ביותר

מאז שגילינו את האפשרות של הנחת פרקטים בארץ, התחום תפס תאוצה מסיבות רבות ומגוונות כמו אסתטיקה, אוירה, נוחות הטיפול והקלות היחסית של הנחת פרקטים ביחס לשדרוג המדהים המתקבל בתום העבודה. יש אנשים שיבחרו להניח את העבודה מתחילתה ועד סופה בידיה של חברה מקצועית כמו מי השרון שגם מייבאת מגוון עשיר של סוגי פרקטים, גם משתמשת בחומרים טבעיים מקומיים וגם מסייעת בכל שלבי התיכנון, ואחרים ייבחרו להניח את הפרקט בעצמם כדי לחסוך בעלויות. גם לאלה שמניחים את הפרקט בעצמם מומלץ לבצע את כל שאר הפעולות באותו מקום כדי למנוע בעיות בעתיד וכדי להשיג את התוצאות המיטביות. כפי שכבר נרמז לעיל, נושא העלויות משפיע על ההחלטה שלנו ולכן השאלה של פרקטים מחירים, הקשר בין השניים והשאלה כיצד לתמרן ביניהם, ראויה להתייחסות רצינית ולכן ניגע כאן בכמה אספקטים המשפיעים על הנושא.

פרקטים במשרדים

פרקטים במשרדים

פרקטים מחירים

איך להתמודד עם אילוצים תקציביים ולהרגיש טוב

פרקטים הם אחד המוצרים שזוכים לפופולריות הגדולה ביותר בתחום עיצוב הבית כבר שנים רבות, וככל שהם עוד הולכים ומשתכללים וטיב המוצר עולה, כך ממשיכים לעלות גם החיבה והביקוש אליהם. אך אין זה אומר שלפרקטים מחירים מופרזים, נהפוך הוא. אמנם כאשר יוצא מוצר חדש לשוק מחירו גבוה מכפי שיגיע להיות בתוך תקופה ראשונית של השקתו והפצתו, אך ככלל, כמוצר, לפרקט מחיר שיכול להשתלב בכל בניה או שיפוץ, ובכל קנה מידה, היות ואיננו יקר יותר מאשר כל חומר ריצוף סטנדרטי.

מעצבים רבים מעדיפים להשתמש בפרקטים בגלל המראה שהם מעניקים. זהו אולי החומר היחיד שמצליח לשלב באלגנטיות בין מראה מודרני למראה כפרי חמים, בין הצורך של המבוגרים בבית לזה של הילדים, הוא מסוגל לשוות לחדר מראה משפחתי או מראה משרדי כאחד, ואין בין כל אלו סתירות כלל. נוסיף על כך את הנוחות של מחירים לפרקטים איכותיים ונקבל מוצר אידיאלי לעיצוב בית, חדר, קליניקה או משרד.

לקוחות רבים המתעניינים בפרקטים מחירים וסוגים, מוצאים עצמם מבולבלים בסופו של תהליך בשל המגוון והשוני הקיים. נשמח לתת כאן את יסודות המידע הנחוצים לבחירת פרקט.

הפרקטים מתחלקים באופן כללי לשלושה סוגים: מסיבי, רב שכבתי או תלת שכבתי. לפני הבחירה חשוב להכיר את התכונות השונות שלהם ואת מחיריהם כדי שתוכלו לבחור בפרקט המיטבי לכל חדר בהתאם לתקציב. מה שמשותף לכל שלושת הסוגים הוא האפשרות לבחור בצבע וגוון המתאימים לעיצוב הבית. כמו כן תוכלו לבחור את הסילר שבו תשתמשו: לכה או שמן. התוצאה תבוא לידי ביטוי במראה הסופי. כאשר אנו רוצים לשדרג את הבית כולו אך מוגבלים בנושא התקציבי אפשר למצוא פתרונות מעשיים ופשוטים.

 

מחירי פרקטים לפי סוגים

1. חשוב להבחין בין פרקטים מעץ טבעי לחומר סינטטי. גורם זה משפיע על המחירים של הפרקטים, אך חשוב מכך, גם על מהותם והמראה הסופי שיעניקו לחדר.

2. גם פרקטים טבעיים נחלקים לשני סוגים עיקריים, ולפיכך גם המחירים משתנים. פרקט מסיבי או גושני, העשוי קורות עץ מלא, יהיה יקר יותר לעומת פרקט רב שכבתי, שבו רק שכבת המדרך העליונה עשויה מן העץ היקר.

3. פרקט טבעי יכול להיות עשוי מסוגי עץ רבים, וכאן תפקידו של מחירון עצים להציג בפניכם את ההבדלים. ישנם עצים שמהם יופקו פרקטים במחירים גבוהים משמעותית מאחרים, בעוד לפרקטים מסוגי עצים נפוצים יותר מחירים נוחים יותר בהתאמה.

יש אנשים שכדי לחסוך בתחום של פרקטים מחירים יבחרו להניח פרקט עץ משובח ביותר בסלון ובחללי הכניסה לבית וישאירו את הרצפה הקיימת בחדרי השינה, המטבח והשירותים. אחרים יכולים לבחור להניח פרקט עץ בכניסה ובסלון כאמור, ואילו בחדרי השינה יניחו פרקטים סינטטיים שהם זולים באופן משמעותי.

תחזוקת פרקטים

לפני שניגש לחדרים הרטובים בבית חשוב לציין כאן כי בנושא זה חשוב לזכור את התחזוקה השנתית שאינה מסובכת. על פרקט עץ טבעי יש להניח סילר מיוחד פעמיים בשנה. אך, כאשר מדובר בחדרים עם רטיבות ובמיוחד בהנחת פרקט בחדר האמבטיה אי אפשר להתפשר. חשוב להניח פרקט עמיד בפני רטיבות כמו איפאה וטיק ואין תחליף לתחזוקה שוטפת כדי למנוע השחרה וריקבון, כך שגם זהו אלמנט המשפיע בעקיפין על פרקטים מחירים. מסיבה זו אין תחליף לרכוז של כל התיכנון וההתקנה בחברה מקצועית המספקת את כל הדרוש להנחת פרקטים מאלף ועד תיו תחת קורת גג אחת, כי שם תקבלו מידע מקיף שיסייע לכם לא רק לחסוך אלא גם לנהוג בתבונה עם מחשבה לעתיד.

להתפשר על פרקטים?

על מה להתפשר, אם בכלל חייבים להתפשר על פרקט

עוד נושא שישפיע על המחיר הסופי הוא בחירה בתוך הספקטרום. אם חשוב לכם להניח פרקט עץ כי אתם מודעים למראה הקלאסי והיוקרתי שהוא משדר אך אתם חוששים מן העלויות, מומלץ ללכת ליבואן שיש לו מגוון רב של פרקטים. במחסן העצים של מי השרון תוכלו לבחור מתוך מגוון גדול של פרקטים מעץ, שלכל אחד מחיר שונה, וכך תוכלו לבצע את השיקול התקציבי שלכם בלי לוותר על החלום להניח פרקט מעץ אמיתי.

יבואן כזה יספק לכם גם מגוון עשיר של פרקטים סינטטים, זולים יותר כמובן, שחלקם יכולים להתאים לכם ביותר בשל הדמיון הרב שלהם לפרקט עץ, עד כי אפילו אתם לא תחושו בהבדל. התייעצו איתם גם לגבי הסילר המתאים כדי להעצים את התחושה של עץ טבעי. כך שכמו שאתם רואים גם בתחום התקציבי אפשר להביא בחשבון שיקולים עיצוביים עם שיקולים תקציביים ולהגיע לתוצאה סופית מספקת גם מבחינת פרקטים מחירים וגם מבחינת האוירה בבית, בלי להרגיש שאתם מתפשרים.

לא לשכוח למדוד את הפרקט

אחד האלמנטים החשובים שיש להביא בחשבון הוא בכמה חומר תצטרכו להשתמש. לכן חשוב לבוא עם מידות מדויקות של החדרים, כולל החללים המחברים ביניהם ואז לשבת ולתכנן את הנושא עם יועץ מקצועי, כדי להגיע לתוצאה סופית שתתאים לכל הצרכים שלכם. סקרנו כאן את הנושא מזוויות שונות כאשר אתם רואים את החשיבות הגדולה שיש לרכישת פרקטים מיבואן שיכול להעניק לכם מגוון גדול והיצע רחב של שירותים. השילוב של כל אלה, ביחד עם תכנון ברור מראש יסייעו לכם בעמידה בתקציב. כפי שראיתם – עומדות בפניכם אופציות רבות בכל כיוון כדי להגיע לתוצאה סופית שאיתה תרגישו בבית. עם תכנון מקצועי מתאים גם אתם תוכלו ליהנות מהיתרונות הרבים של פרקט העשוי עץ אמיתי.

מדוע יש לבחור פרקטים של מי השרון

דיוק בהזמנת הפרקט

אנו במי השרון מקפידים שכל הזמנה היוצאת ממפעלינו תבוצע בדיוק לפי ההזמנה, מדוייקת על המילימטר ותגיע בזמן.

כל סוגי הפרקטים

כחברה המובילה את ענף הפרקטים בישראל, מי השרון מייבאת ומייצרת את כל סוגי הפרקטים הקיימים בעולם.

פריסת תשלומים נוחה

במי השרון מייבאים פרקטים איכותיים בלבד. לכן אנו באים לקראת הלקוחות שלא מתפשרים ובוחרים את הטוב ביותר, בפריסת תשלומים נוחה.

פרקטים איכותיים

ישנם מקורות רבים לרכישת פרקטים בעולם, אולם ישנם מקורות מועדפים ומובחרים – מי השרון מייבאת חומרי גלם איכותיים ביותר של פרקטים.

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול