פרקט עץ

img

הפרקטים האיכותיים ביותר מאז 1973

חברת מי השרון בעלת ותק של כמעט חמישים שנה בייצור והתקנת פרקטים שונים: פרקט גושני, פרקט רב שכבתי, פרקט למינציה ועוד..

בעמוד זה תוכלו לקבל מידע מקיף ומלא לרבות טיפים ומדריכים על כל סוגי הפרקטים שיש בארץ ובעולם לרבות תמונות ופרוייקטים

מקווים שתיהנו

 

פרקט

פרקט עץ

לפני מספר שנים החלה הארץ נשטפת בטרנד הפרקטים. תכתיביו של עולם העיצוב לבית ולעסק הגיעו מחו"ל אלינו, ויצרו דרישה גדולה לפרקטים מעץ, סינטטיים ואחרים.

לאורך שנים התפתח תחום עיצוב הפנים בארץ עד שהגיע למצבו היום – מאוזן אל מול עולם העיצוב הבינלאומי, וכך ניתן לראות גם כאן בתים שנראים כמו לקוחים מקטלוגים ומגזינים, המתהדרים במיטב חומרי הגלם ופריטי העיצוב- החל מריצוף, חיפוי קירות, עיצוב חדרי אמבטיה וכלה בפרקטים מעץ טבעי ודקים יוקרתיים במרפסות של בתים פרטיים.

כמו כל טרנד עיצובי בעולם, גם השימוש בפרקטים מעץ החל מראש הפירמידה ומעיצוב בתי יוקרה וחלחל אט אט אל השטח עד שהגיע אל הבית הממוצע והפך למוצר זמין ונפוץ בבתים רבים בארץ.

כבר לא מעט סיפרנו על יתרונותיו של פרקט עץ בעיצוב הבית. אמנם קיימות חלופות מחומרים שונים, הן לפרקטים והן לדקים סינטטיים למשל, אך ישנם הרבה מאוד סיבות ויתרונות שמביאים מעצבים רבים להעדיף דווקא את החומר הטבעי, ומוכנים בשל כך לשלם על פרקט מחיר גבוה יותר מאשר ידרשו להקצות לחלופות סינטטיות.

פרקט, בכלל, כפתרון לריצוף הבית, הוא מוצר שמעורר השראה בנוגע לעיצוב כולו. כאשר מתחילים מן הרצפה ביצירת מראה חם, מלא, איכותי וחדשני, מושפע כל העיצוב וזוכה למראה שמשרה תחושה של גימור מושלם יותר, מלוכד יותר וייחודי. בשאלה בין פרקט עץ לפרקט סינטטי או לריצוף אחר, כדאי לדון עם המעצב שלכם, או אם אתם בוחרים לעצב בעצמכם את החלל, הקדישו מחשבה לכך שהכל מתחיל מלמטה.

יתרונם של פרקטים בכלל, ושל פרקטים מעץ בפרט, במראה החלק והמלוטש שהם מעניקים לבית, בתחושת החמימות והביתיות שהם מעניקים הפך אותם למוצר מתחרה בכל סוגי הריצוף המתקדמים ביותר, ואף הביא אותם במקרים רבים להוות פריט עיצובי משלים לצד ריצוף יוקרתי בחדרים מסויימים. היכולת לגוון בחומרי הגלם המצויים בבית מאפשרים יצירת מראה אקלקטי, עשיר ומתוחכם.

סוגי הפרקטים השונים מאפשרים תמרון בהתאם לתקציב הלקוח, כמעט מבלי לחסוך או לפגום במראה המתקבל. אמנם פרקטים מעץ מעניקים את היתרון שאין לו תחרות של שימוש בחומר טבעי מלא ואיכויותיו, אך לצידם גם עלות גבוהה יותר ותנאי תחזוקה דורשניים יותר. פרקטים מעץ מתאימים במיוחד לבתים רחבי ידיים, לחללים גדולים ולמי שאוהבים את הריח והתחושה שמעניקה נוכחותו של עץ טבעי. פרקט סינטטי או כפי שהוא מוכר פרקט למינציה, מעניק מראה דומה מאוד לעץ טבעי ומאפשר משחק עם גווני הפרקט וחיתוכיו, כמו גם מאפשר תחזוקה פשוטה יותר, כיוון שאינו דורש שימור, צביעה ואיטום מחדש כפי שדורשים פרקטים מעץ.

איך לבחור פרקט עץ

כאשר אתם ניגשים לבחור את הפרקט המועדף עליכם חשוב לקחת בחשבון את סוג השימוש שיעשה בו – מידת החשיפה שלו לדריכה, כמות האנשים הצפויה, מיקומו ויכולתכם לתחזקו – כך למשל, במקום בו נמצאים אנשים רבים אך לא ניתן לפינוי כמעט כלל, כחלל משרדי, אולי תעדיפו שימוש בפרקט למינציה איכותי, לעומת אזור בו נעשה שימוש במים כגון מטבח מפואר או ספא – שם ודאי עדיפים פרקטים מעץ אשר אינם מועדים לנזקים מנוכחותה של לחות כמו אלו הסינטטיים.

 

מחיר פרקט עץ

פרקט עץ אמנם עולה יותר מאשר פרקט סינטטי ברוב המקרים, אולם הוא איננו יקר יותר מאשר פתרונות ריצוף איכותיים מעולם האריחים, השיש והאבן. כאשר לוקחים בחשבון את הצורך בעמידות הריצוף בפני שחיקה, נשיאת ריהוט כבד, חומרי ניקוי, ילדים וכדומה.. מובן כי לאורך שנים הבדלי העלויות מצביעים לטובת פרקט עץ טבעי.

עמידות פרקט מעץ

עמידותו של העץ כחומר טבעי עולה פי כמה על זו של חומרים סינטטיים. אמנם עבור מי שמתכננים עיצוב משתנה, שלא מיועד להאריך שנים, אין לכך חשיבות עליונה, אך בכל מקרה השימוש בעץ טבעי לפרקט מעלה את ערכו של העיצוב. במקרה שתחליטו למכור בית שבו פרקט עץ יראה בכך כל שמאי או מתווך נדל"ן תוספת רבת ערך לנכס, שתתבטא גם בהערכת שוויו.

תחזוקת פרקט עץ

תחזוקת פרקט עץ אולי נתפסת בעיני אנשים מסויימים כמטלה שמורידה מיתרונותיו, אך בפועל היא אחת ממעלותיו הגדולות. עצם העובדה שפרקט עץ דורש טיפול מדי כמה שנים לחידוש פניו, נובעת דווקא מיתרונו הבולט של עץ טבעי לשמר מראה חדש ורענן לאורך שנים על גבי שנים. כשם שחלק שגור בתחזוקת הבית הוא ריסוס, הברקת מרצפות, ניקוי הסלון או סיוד הקירות אחת לזמן מה, כך גם שיוף וצביעת הפרקט. לשם כך נדרשת בסך הכל הזמנת בעל מקצוע לפעולה קצרה ופשוטה שמחזירה לפרקט את מראהו החדש, דבר שאיננו אפשרי בפרקט סינטטי.

סוגי פרקטים ומידע נוסף

מי השרון מייבאת מכל העולם פרקטים איכותיים, המותאמים ספציפית לתנאי מזג האוויר בישראל.
המגוון הרחב הינו ייחודי לחברה וכולל את סוגי העצים: סידר, טיק בורמזי, איפא, טאבקו, קומרו, אגוז אפריקאי, אירוקו ועוד.
החברה מספקת שירותי התקנה והדרכה מקצועיים, המשלבים שימוש במותגים איכותיים מהעולם. הלוק הטבעי של העץ יחד עם המגע החלק, הופכים את הפרקטים למוצר איכותי המשלים את העיצוב והאווירה בבית או במשרד.

פרקט עץ אלון

רבים מתעניינים בפרקט עץ אלון בשל הייחודיות שלו. מגוון הפרקטים הוא עצום למדי, לכן אנו ממליצים לקרוא על כל סוג ולוודא את התאמתו לאופן השימוש

פרקט עץ מלא

פרקט עץ מלא הוא פרקט שיכול להיות ממספר עצים כדוגמת עץ גושני, עץ איפאה, עץ אורן ועוד. כנסו על מנת לבחון את האפשרויות שלכם ולקבל מידע נוסף

פרקט עץ

פרקט עץ הוא הפרקט המוביל והשכיח ביותר בעולם. רוצים לדעת מהו? מה הייחוד שלו? יתרונות וחסרונות? כנסו עכשיו

מחירי פרקטים

רוצים לדעת בדיוק מהם מחירי הפרקטים השונים ומדוע? כיצד למצוא פרקט אמיתי במחיר שפוי? כנסו עכשיו ותלמדו כל מה שצריך לדעת על עלויות פרקט, התקנה ועוד

פרקט תלת שכבתי

פרקט תלת שכבתי שייך לקטגוריית הפרקטים הטבעיים, להבדיל מהסינטטי העשוי תערובות חומרים המשלבים דבקים ופלסטיק, הוא עשוי עץ טבעי בלבד.

פרקט עץ טבעי

אחת השאלות הנפוצות ביותר היא: "פרקט עץ טבעי או סינטטי?" על מנת לקבל את כל התשובות, היתרונות והחסרונות של פרקט טבעי – כנסו לעמוד

מדוע יש לבחור בפרקטים של מי השרון

דיוק בהזמנת הפרקט

אנו במי השרון מקפידים שכל הזמנה היוצאת ממפעלינו תבוצע בדיוק לפי ההזמנה, מדוייקת על המילימטר ותגיע בזמן.

כל סוגי הפרקטים

כחברה המובילה את ענף הפרקטים בישראל, מי השרון מייבאת ומייצרת את כל סוגי הפרקטים הקיימים בעולם.

פריסת תשלומים נוחה

במי השרון מייבאים הפרקטים האיכותיים בלבד. לכן אנו באים לקראת הלקוחות שלא מתפשרים ובוחרים את הטוב ביותר, בפריסת תשלומים נוחה.

הפרקטים האיכותיים בארץ

ישנם מקורות רבים לרכישת פרקטים בעולם, אולם ישנם מקורות מועדפים ומובחרים – מי השרון מייבאת חומרי גלם איכותיים ביותר של פרקטים.

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול