מדרגות עץ

img

מדרגות העץ האיכותיות ביותר מאז 1973

מדרגות עץ

משלימות את המראה ומעוצבות במקצועיות רבה כדי להתאים לעיצוב הכללי של הבית או לעיצוב של רצפת העץ ועשויות מעץ מסיבי. מגוון סוגי העץ כמו: אלון אירופאי, מהגוני, אגוז אפריקאי או אמריקאי, איפאה, אירוקו, מייפל, דובדבן ועוד, יוצרים אווירה חמימה, ביתית ואוהבת בכל חדר. שילוב הרצפות ומדרגות העץ ניתן לביצוע בכל בית, כאשר עמידותם הגבוהה, מבטיחה שנים רבות של הנאה.

לחץ למעבר לגלריית תמונות ופרויקטים מלאים של מדרגות עץ

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על כל סוגי מדרגות העץ השכיחים והמיוחדים, מחירים ועלויות של מדרגות עץ, לרבות טיפים והמלצות מקצועיות, מבחר עצום של תמונות של מדרגות עץ וכן של פרויקטים של שביצענו.

כמוכן המידע מקיף ומלא ומתעדכן באתר – כך שאתם יכולים לחזור לעמוד זה ולמצוא בו עדכונים, מדרגות עץ חדשות, פרויקטים נוספים ועוד המון מידע שימושי בטרם בחירתכם את סגנון מדרגת העץ, כך שתוכלו לבצע את ההתאמה המיטבית של סוג המדרגה לשימושה.

מדרגות עץ

מדרגות עץ לבית הפכו בשנים האחרונות למרכיב עיצוב מבוקש ומקובל בבנייה הישראלית. מדרגות אלו העשויות מעץ גושני, בוצ'ר בלוק ומגוון סוגי עצים, משדרגות את החלל והופכות אותו ליוקרתי, נעים למדרך ומרהיב ביופיו.

יש חן רב בגרם מדרגות העשויות עץ אך יתרונותיהן של מדרגות עץ אינן תחומות לעניין האסטטי בלבד.

מדרגות עץ

מדרגות עץ

לעץ יתרונות מעשיים רבים על פני חומרים אחרים מהם נוהגים לבנות מדרגות. כך למשל עץ הוא חומר שמטבעו הוא מחוספס ונוגד החלקה.

יתרונות אסטטיים ומעשיים פועלים לפריצת גבולות מקובלים וכך ניתן כיום למצוא מדרגות עץ גם בחללים המעוצבים בסגנון "תעשייתי", "מודרני" או "פלסטי". עם זאת עדיין נראה שמקומם הטבעי ביותר של מדרגות העץ הוא בחללים בעלי אופי קלאסי ואלגנטי יותר, אשר התנועה בהם נוטה להיות נינוחה יותר והאווירה הכללית חמימה יותר.

 

מדרגות עץ כאלמנט עיצובי העומד בזכות עצמו

לעיתים קרובות הבחירה במדרגות מעץ היא מתבקשת. הן משלימות את המראה הכללי, מתאימות לסגנון העיצוב העשוי לכלול אלמנטים נוספים מעץ כגון רצפה, חיפוי קירות, ריהוט בעל נפח משמעותי בחלל, מבני פנים שונים מעץ ועוד. כאשר מוצאים מדרגות עץ במקומות כאלה אין אנו מקדישים לעניין מחשבה נוספת.

אולם כיום יש הבוחרים להתקין מדרגות עץ גם במקומות אשר על פניו אינם נתפסים כטבעיים לשימוש בחומר זה לבניית המדרגות שהם מכילים. העובדה שמובילה לפריצת גבולות כזו היא שגרם מדרגות עץ זוכה כיום למעמד של אלמנט עיצובי בעל נוכחות אשר יכול גם להתאים לעמוד לגמרי בפני עצמו וללא שסביבו נעשה שימוש אחר בעץ.

 

מדרגות מעץ

מדרגות מעץ מלון אלכסנדר תל אביב

למה מדרגות מעץ

מדרגות מעץ מהוות פתרון פרקטי ואסטטי למבנה בעל מספר קומות או מפלסים. אלו הן מדרגות בעלות נוכחות מרשימה היכולות להשתלב עם קשת רחבה של חומרי גלם וסגנונות עיצוב. את המדרגות ניתן להתקין בכל בית ובכל גודל וצורה של חדר מדרגות או מעבר בין מפלסים. בנוסף, מדרגות עץ לבית מעניקות לחלל תחושה חמימה ונעימה בעלת חזות טבעית, אותה ניתן לשלב במגוון סגנונות החל מעיצוב כפרי, דרך עיצוב קלאסי ועד לחלל בעל חזות מודרנית ועכשווית.

מחיר בניית גרם מדרגות עץ

מדרגות עץ אינן בהכרח יקרות יותר ממדרגות מחומרים אחרים. המחיר מושפע מאוד ממידת מורכבות העיצוב וכמות העץ שבו (לעיתים קרובות רק מדרך המדרגות עצמן יהיה עשוי עץ). מעטים העיצובים אשר אינם מאפשרים שימוש בעץ. כדי להתרשם מרמת המחירים מומלץ לפנות ולקבל נתונים מבעלי מקצוע בדמות אנשי שירות לקוחות במחסני עץ גדולים, מחסן עצים תל אביב או מחסן עצים באזור השרון וכו'.

סוגי עצים עבור מדרגות עץ

למעשה מדרגות עץ ניתן לבנות כמעט מכל סוג עץ (אפילו אורן פשוט) אולם יש העדפה ברורה לעצים הקשים והמסיביים יותר. כך למשל עצים אידיאלים לבניית מדרגות הם אלון אירופאי, אגוז אפריקאי, איפא, מייפל, אירוקו, מהגוני ודובדבן.

עמידותם הגבוהה של עצים כגון אלה מבטיחה שהמדרגות יישאו בקלות בעומסים ובפגעיהם של כוחות הבלאי הפועלים עליהם. מדרגות עץ העשויות עץ איכותי, מתאים ושעבר טיפולים לשיפור עמידותו וכן תהליכי גימור המקנים לו לא רק את המראה הרצוי אלה גם את החוסן הדרוש על מנת שישרתו את בעליהם בנאמנות לאורך שנים רבות וכשהן שומרות על מראה חדש ומרשים.

 

סוגי עצים עבור מדרגות

בשוק קיים מגוון גדול של סוגי עצים המתאימים עבור מדרגות מעץ לבית, אשר מוצעים כפלטות רגילות בגדלים שונים או כפלטות בוצ'ר בלוק. על העצים הללו נמנים בין היתר אלון, בוק, אגוז אפריקאי, דובדבן, איקליפטוס, מהגוני, אגוז אמריקאי, אורן, סידר, אקציה וזבראנו. יש לציין כי לכל עץ תכונות ועלויות שונות אותן חשוב להכיר בטרם הרכישה. להלן מספר דוגמאות נבחרות:

מדרגות עץ אלון

מדרגות עץ אלון – זהו עץ חזק, יציב וקשה במיוחד, בעל גוון בהיר.

מדרגות עץ מאגוז אפריקאי

מדרגות עץ לבית מאגוז אפריקאי – בעלות עמידות גבוהה לבלאי, ריח נעים וטקסטורה יפה וייחודית.

מדרגות מעץ אורן

מדרגות מעץ אורן – מדובר בעץ זול יחסית לרכישה אך גם פחות חזק מעצים אחרים, לכן הוא דורש עבודות תחזוקה רבות יותר. כמו כן, גונו הבהיר של העץ מאפשר לצבעו בקשת רחבה של גוונים.

מדרגות עץ בוק

מדרגות בוק – זהו עץ חזק ויציב, בעל גוון ורוד חום ייחודי.

מדרגות מעץ מהגוני

מדרגות מעץ מהגוני – עץ חזק ויציב בעל גוון אדמדם.

 

תכנון מדרגות מעץ לבית

מדרגות עץ לבית מומלץ לתכנן בעזרת אדריכל ולערוך תוכניות בנייה מפורטות. תכנון זה דורש מצד אחד ידע טכני מקצועי ליצירת מדרגות תקניות ובטוחות, ומצד שני הבנה מעמיקה בעיצוב החלל. כמו כן, איש מקצוע מיומן מכיר שיטות בנייה מתקדמות למדרגות, ויכול לספק פתרונות יצירתיים, פרקטיים ונאים גם לחללים מורכבים בצורתם ומוגבלים בגודלם. יש לדעת כי מדרגות עץ ניתן לשלב עם חומרי גלם שונים כדוגמת מדרגות עץ עם ברזל, פלדה או מתכות אחרות. שילוב זה תורם לחוזק שלדת המדרגות ומשפיע על חזותן, ומתאים במיוחד לחללים בעלי סגנון עיצוב מודרני ואורבאני. בנוסף לכך, ניתן בימינו לשלב מדרגות עץ ביחד עם שיש לקבלת סגנון עיצוב יוקרתי ואלגנטי, או עם זכוכית לקבלת סגנון עיצוב פתוח ואוורירי.

רכישה נכונה של מדרגות עץ

כאמור, מדרגות עץ לבית ניתן להתקין במגוון דרכים ושילובים. על מנת לרכוש את המדרגות המתאימות ביותר ולתכננן נכון מומלץ לגשת אל מחסן עצים גדול ומקצועי, המחזיק במבחר סוגי עצים משובחים לרבות בוצ'ר בלוק ועצים גושנים איכותיים מסוגים שונים. העצים ייחתכו בהתאם למידות הרצויות למדרגות. בנוסף, במחסנים אלו עובד צוות מקצועי אשר מסייע ומייעץ ללקוחות ברכישת סוג העץ המתאים למדרגות, וגם בתכנון נכון, נוח, בטוח, אסטטי ומשתלם.

התקנה של מדרגות מעץ ועלותה

מדרגות עץ לבית חשוב להתקין בעזרת איש מקצוע מנוסה ואמין. את המדרגות אפשר להתקין במגוון דרכים וצורות, כך שהן יכולות להיות בנויות או מרחפות, עם זוויות ישרות או בצורת ספיראלה ועם סוגים שונים של מעקות. כמו כן, ניתן להתקין מדרגות מעץ על גבי מדרגות קיימות מבטון או ריצוף. בתוך כך, את המדרגות עצמן צובעים בשכבת לכה אפוקסית המגנה עליהן מפני שחיקה ובלאי. עלות התקנתן של מדרגות מעץ נקבעת על פי סוג העץ, גודל וכמות המדרגות.

תחזוקת מדרגות מעץ

כמו כל מוצר העשוי מעץ טבעי, כך גם מדרגות עץ לבית דורשות עבודות תחזוקה תקופתיות אשר נועדו לשמור על חזות וחוזק העץ. עבודות אלו כוללות ניקוי, שיוף וציפוי מחודש של המדרגות, ובמידת הצורך אף החלפת שלבי מדרגות לא תקינים, על מנת להבטיח את יציבותן וחזותן המרשימה. יש לציין כי תחזוקת מדרגות מעץ משתנה בדחיפותה בהתאם לאיכות העץ הנבחר, וככול שהעץ הינו מסוג פחות חזק ועמיד כך תדירות עבודות התחזוקה עולה. לכן, בדרך כלל שווה להשקיע במדרגות מעץ איכותי ויקר יותר, וכך לחסוך בעתיד בעבודות התחזוקה הנדרשות.

סוגי מדרגות עץ, מחירים ומידע נוסף

מי השרון מייבאת מכל העולם מדרגות עץ איכותיים, המותאמים ספציפית לתנאי מזג האוויר בישראל.
המגוון הרחב הינו ייחודי לחברה וכולל את סוגי העצים: סידר, טיק בורמזי, איפא, טאבקו, קומרו, אגוז אפריקאי, אירוקו ועוד.
החברה מספקת שירותי התקנה והדרכה מקצועיים, המשלבים שימוש במותגים איכותיים מהעולם. הלוק הטבעי של העץ יחד עם המגע החלק, הופכים את מדרגות העץ למוצר איכותי המשלים את העיצוב והאווירה מחוץ לבית, אם כחלק מהמרפסת או מסביב לבריכת השחייה בחצר.

מחיר מדרגות עץ

אחת השאלות שאנחנו הכי רגילים לענות עליהן נוגעת למחירי עץ. אחת התשובות שאנחנו הכי רגילים לענות מתייחסת לסוגי עצים שונים, לאיכות ולצורך לשמו הם…

מדרגות עץ מרחפות

מדרגות עץ מרחפות צוברות פופולאריות בעשור האחרון. מדובר בגרם מדרגות בו כל מדרגה מקובעת למקומה באופן עצמאי ומבלי שתהיה מחוברת למדרגה שלפניה..

מדרגות ספירלה

מדרגות ספירלה, המכונות גם מדרגות לולייניות, מהוות פתרון אידיאלי עבור בתי עסק המעוניינים לחסוך בחלל ונזקקים למדרגות שיובילו לקומה עילית. כמו כן, בשילוב..

מדרגות עץ לגינה

חשוב מאוד לבחור מדרגות עץ לגינה העשויות מחומרי גלם משובחים ועמידים, אותם ניתן למצוא במחסני עצים מקצועיים, גדולים ואיכותיים. מחסנים אלו מחזיקים מגוון…

מדרגות עץ מוכנות

חשוב לדעת כי בשוק קיים מגוון גדול של מדרגות עץ. על מנת לבחור בסוג המדרגות הטוב והנכון ביותר עבורכם מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי, הניתן במחסני עצים גדולים..

מדרגות לעליית גג

בעלי בתים פרטיים רבים בוחרים לנצל את המרווח שנוצר בין תקרת קומת הבית העליונה לבין גג הרעפים. חלל זה הוא המכונה "עליית גג"…

מדוע יש לבחור במדרגות עץ של מי השרון

דיוק בהזמנת מדרגות עץ

אנו במי השרון מקפידים שכל הזמנה היוצאת ממפעלינו תבוצע בדיוק לפי ההזמנה, מדוייקת על המילימטר ותגיע בזמן.

כל סוגי מדרגות העץ

כחברה המובילה את ענף מדרגות העץ בישראל, מי השרון מייבאת ומייצרת את כל סוגי מדרגות העץ הקיימים בעולם.

פריסת תשלומים נוחה

במי השרון מיצרים מדרגות עץ איכותיות בלבד. לכן אנו באים לקראת הלקוחות שלא מתפשרים ובוחרים את הטוב ביותר, בפריסת תשלומים נוחה.

מדרגות עץ איכותיות

ישנם מקורות רבים לרכישת עצים למדרגות בעולם, אולם ישנם מקורות מועדפים ומובחרים – מי השרון מייבאת חומרי גלם איכותיים ביותר של מדרגות עץ.

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול