מחיר פרקט עץ

מחיר פרקט עץ

אם אתם נמצאים בשלבי שיפוץ מתקדמים, או אם החלטתם להחליט על הכל מראש ואתם עדיין בשלב סיום התכניות, ודאי מצאתם את עצמכם מתחבטים בשאלת הריצוף, ואנו מהמרים שלא דילגתם על האפשרות של התקנת פרקט. מעצבים רבים מציגים בפני לקוחותיהם את האפשרות של ריצוף עץ או פרקט, אלא שבמקרים רבים מוצגים מוצרים המתחשבים בצרכי תקציב מבלי להציג את הספקטרום הרחב יותר של מוצרים שיכול להתאים. אז מהו בעצם מחיר פרקט?

מחירי פרקטים משתנים בהתאם לסוג החומר ולאיכותו, והם נמסרים לכם ביחידות מחיר למטר, כמעט כמו עבור כל חומר ריצוף אחר. מחיר פרקט עץ יהיה גבוה יותר מפרקט סינטטי, משום שהוא עשוי במאה אחוז מחומר טבעי, ומציע מוצר מוגמר שהוא איכותי יותר ויוקרתי יותר.

מחיר פרקט עץ יכול להתחיל קצת למעלה מ200 שקלים עבור מטר חומר, בעוד שמחירי פרקט סינטטי יכולים להסתיים בעלות זו עבור הקצה העליון של הקטגוריה. אך האם מחיר פרקט הוא הגורם היחיד שנשען עליו בבחירת החומר לעבודה?

אנו מודעים לחשיבות ההתחשבות במגבלות תקציב, אלו מובנות לנו לחלוטין, ואנו נזהרים תמיד מלהציע ללקוח מוצר או חומר אשר ייגרמו לו בעיה תקציבית, או יפערו בור שלא יוכלו לכסות במרכיב אחר של השיפוץ או הבניה. יחד עם זאת, יש להתחשב בכך שפרקט איננו רהיט שניתן להזיז או אף למכרו ולהחליפו בחלוף פרק זמן קצר, כשמתחשק להחליף מראה למשל, וכי יש לו אורך חיים רב יותר, ולכן גם החזר גבוה יותר על ההשקעה.

מחיר פרקט עץ עשוי להיראות ללקוחות רבים כמעבר להישג ידם בהתרשמות ראשונית, אך בעזרת בעל מקצוע אשר יסביר את היתרונות הרבים של סוג פרקט זה על פני הסינטטי, ייתכן ותראו כי הפער איננו כל כך גדול כפי שחשבתם מלכתחילה.

אחת הטעויות הנפוצות היא להישען על העוגן של המחיר הנמוך ביותר שהוצע לכם עבור פרקט למינציה, ומשם הפער למחיר פרקט עץ נראה באמת גדול. אך במבט לעומק הדברים, תגלו על פי רוב כי למחיר העוגן אין באמת רלוונטיות עבורכם כיוון שהמוצר העומד מאחוריו אינו איכותי דיו, ומשם ודאי יוצעו לכם מוצרים במחיר גבוה יותר, אשר במהרה תוכלו לגלות שהם דומים יותר למחיר פרקט עץ, אשר עבור מי שאוהב עץ טבעי, גם בקבוצות הזולות יותר שלו יציע תמורה טובה יותר לכספכם.

 

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

  •   מחיר שובר שוק

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול