מתקין פרקטים

מתקין פרקטים

עבודה מקצועית או עלות מיותרת?

פרקט הוא פריט עיצוב מאוד שכיח בבתים מכל סטנדרט בארץ כבר שנים רבות. לאחר שנחשב במשך תקופה לא מבוטלת מוצר לוקסוס או מותרות לבעלי אמצעים או עשירון עליון, בעיקר בשל מחירי פרקטים בעבר, הוא מוצא היום את דרכו כמעט לכל בית, בהרכבים שונים, ויחד עימו גם ספקים ומתקיני פרקטים.
משנכנסו הפרקטים לשימוש שגרתי כמעט בקרב מעמד הביניים הפך נושא המחיר מכריע יותר מבעבר, וכעת יש להתחשב בו גם כיצרנים וגם כצרכנים. כיצד נוכל לחסוך בעלויות הפרקט ולהגיע לניצול מקסימאלי של התקציב העומד לרשותנו?

בדקו היטב את השוק- קיימים סוגים רבים כל כך של פרקטים וטווחי המחירים עלולים לתעתע. לימדו היטב את הקטגוריות השונות – פרקט טבעי ופרקט סינטטי ומה ההבדלים המהותיים ביניהם, לימדו בתוך הקטגוריה שתעדיפו על רמות האיכות השונות ועל הגורמים בהרכב הפרקט המשפיעים על איכותו של המוצר, ובכך כמובן גם על עלותו הסופית. משריכזתם את כל המידע הדרוש תוכלו לחשב איזה פרקט יתאים לתקציב העומד לרשותכם – מובן שכדאי להעדיף את המוצר האיכותי ביותר בתמורה לכסף שלכם.
פרקטים ניתן לרכוש בכל כך הרבה מקומות היום – החל מרשתות לבית, דרך חנויות מתמחות, מתקיני פרקטים עצמאיים ויבואנים ישירים. שימו לב כי ייתכנו פערי מחירים גם בין הספקים, לרוב בשל פערי תיווך החלים מהעברת המוצר מן היבואן לספק או בשל גודל הרשת ממנה אתם רוכשים וההנחות להן היא זוכה לפי היקפי הרכישה. גם במקרים בהם אתם מוצאים פרקט התואם את יכולתכם הכלכלית אל תסתפקו בכך, כיוון שתוכלו להעמיק בבדיקה ואולי לפי נתון זה תגלו כי אמנם זול יותר לא תמצאו, אך ייתכן בהחלט שתוכלו לעלות ברמת האיכות של המוצר בעבור אותו המחיר אם תבחרו בספק כלכלי יותר דוגמת יבואן ישיר.

לבסוף קיימת שאלת העבודה – זמן ועבודה תמיד שווים כסף והבחירה במתקיני פרקים בהכרח מייקרת את עלותו הסופית של המוצר. אנו ערים לכך שלא כל אחד מסוגל לבצע בעצמו עבודה מסוג זה, אך לא מן הנמנע שבעזרת הדרכה מקצועית וייעוץ דווקא כן תוכלו לעשות זאת. יתרה מזאת, תוכלו לברר לגבי מתקיני פרקטים עצמאיים ולקבל הצעת מחיר שעשויה להיות משתלמת יותר להתקנת פרקט. אם אכן תבחרו בדרך זו הקפידו לבקש המלצות על מתקיני הפרקטים קודם לסגירה עימם, משום שהחיסכון אמנם קורץ, אך אם בשל כך ייפגם המוצר הוא ישאיר לכם טעם מר.

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול