פרקט אלון טבעי

פרקט אלון טבעי

אחד המוצרים הכי נפוצים בארץ בתחום הפרקטים הוא פרקט אלון טבעי. ככלל, עץ האלון זוכה כאן לאהדה רבה, אולי כי הוא אכן איכותי, עמיד ומתאים לסוגים רבים של עבודות בעץ. אך כאשר אתם ניגשים לרכוש פרקטים מסוג עץ אלון טבעי תתקלו גם בפרקט דמוי אלון, ובחלופות סינטטיות אחרות ולעתים אפילו תבחינו שלפרקט מחיר נמוך או אטרקטיבי במיוחד ובדיעבד תגלו שלא רכשתם את אשר התכוונתם לרכוש.

פרקט אלון טבעי

פרקט אלון טבעי

 

מה ההבדלים בין פרקט אלון טבעי לסינטטי?

חשוב מאוד להבין שהמילים המרכזיות הן 'סינטטי' ו'טבעי' ודווקא לא 'פרקט אלון' משום שהן מתארות את סוג החומר שממנו עשוי הפרקט ומבטיחות לכם בדיוק את מה שתקבלו – עץ או תחליף שלו.

פרקט אלון טבעי עשוי מעץ מלא, כאשר הוא משתייך למחלקת הפרקט הטבעי בו תוכלו למצוא פרקט אלון מסיבי העשוי קורות עץ אלון או פרקט אלון טבעי רב/תלת שכבתי שלמעשה מיוצר משכבות תחתונות של עץ מלא לבן ומעליהן שכבה דקה של עץ אלון טבעי, שזוהי כמובן החלופה הזולה יותר מבין הפרקטים הטבעיים.

לעומתם, אם ניגשתם לחנות המתמחה בפרקט סינטטי והוצע לכם פרקט אלון, טבעי הוא לבטח לא. מעצם הגדרת החומר, פרקט סינטטי עשוי תרכובות של שבבי עץ וחומרים סינטטיים המודבקים יחדיו וזוכים לגימור במראה עץ אלון ע"י שימוש בהדפס המחקה את תבניתו, אך ללא שימוש ממשי בעץ עצמו.

פרקט עץ אלון טבעי

פרקט עץ אלון טבעי

 

מה טוב כל כך בפרקט אלון טבעי?

עץ האלון הוא עץ עמיד, חזק ומאוד מרשים. אם טיילתם בשבילי הארץ ונתקלתם בו ובצילו העבות ודאי יכולתם להבחין בכך. כמובן שפרקט אלון טבעי מיוצר מעץ מיובא, בשימוש בעצים שנכרתים ברישיון ובפיקוח ולא משמורות הטבע בארץ, אך יחד עם זאת יש לו אופי שמאוד מאוד מוכר שמתאים לנו ולטעמנו בארץ.

פרקט אלון טבעי שומר על תבנית פניו המיוחדת והמזוהה, אך בהיותו עץ טבעי ניתן לשנות את מראהו ע"י שימוש בגימור בצבע, לכה וכו' לפי טעמכם – כך תוכלו לקבל פרקט אלון טבעי מולבן, ועדיין להיות בטוחים שעל אף גונו הבהיר מדובר בעץ מלא לחלוטין ולא בתחליף סינטטי.

היותו של האלון עץ עמיד כל כך ושחי כאן גם באופן טבעי בטבע, הופך אותו מתאים גם לתנאי האקלים בארץ ולכן תמצאו במקומות רבים שימוש בפרקט אלון טבעי.

פרקט טבעי

פרקט טבעי

 

פרקט אלון

40% off

sale

תלת שכבתי – מראה כפרי

199₪

למ"ר כולל התקנה

התקנה צפה, עובי פרקט 10מ"מ. לא כולל מעמ, לא כולל פנלים. *

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול