מחירון דק

מחירון דק

 

הפופולאריות של דקים נמצאת בעליה מתמדת. מעצבי פנים, מעצבי נוף וכן אדריכלים רבים עושים דרך קבע שימוש בדקים כאלמנטים שימושיים שלהם תפקיד נכבד הן מבחינת עיצוב האזור בו הם ממוקמים והן מבחינת נוחות השימוש בו. כיום ניתן למצוא היצע רחב של דקים ממגוון חומרים, ומלבד סוגי העץ השונים ישנם גם דקים העשויים מחומרים סינטטיים.

מחירון דק מלא אמור לכלול רשימה של סוגי דקים שונים וכן פירוט של תנאי התקנה שונים (למשל על תשתית רצפה או על הקרקע) המשפיעים על מחיר הקמת הדק.

 

מחירון דק

מחירון דק

 

מחירון של דק עשוי להיות נמוך משחשבתם סברה רווחת היא שדק הינו מוצר יקר ויוקרתי אולם בפועל אין זה המצב.

 

על אף היותו מוצר איכותי ואקסקלוסיבי במראהו דק בהחלט עשוי להיות מתומחר כך שיהווה חלופה באותו סדר של מחיר לריצוף באבן טבעית או פתרונות אחרים ליצירת משטחים נוחים בגינה. לכן אנו ממליצים שלא לפסול הקמת דק כפתרון חלופי לריצוף שטח בחצר או במרפסת רק על בסיס ההנחה שמחירו של דק יהיה יקר יותר באופן משמעותי.

 

מחירון דק כאמצעי להשוואת מחירים

 

מי ששוקלים הקמת דק וודאי מעוניינים לקבל לידיהם מחירון דק בעזרתו יוכלו לקבל מושג על עלותן של האפשרויות השונות.
חברות רבות אמנם ערוכות להעמיד לרשות לקוחות פוטנציאלים מחירון דק שכזה.

מחירון דק אופייני יפרט מחירים לפי מטר רבוע של דקים העשויים ממגוון סוגי עץ כגון אורן, איפאה, טיק, אירוקו ועוד, כמו כן יפורטו מחירים עבור דקים העשויים מחומרים סינטטיים.

עבור כל סוג חומר גלם יפורטו מחירים עבור הקמתו של הדק על תשתיות שונות.

על העורכים השוואת מחירים באמצעות מחירון דק לקחת בחשבון כי ישנם מספר גורמים המשפיעים על המחירים המפורטים במחירון. מחירי חומרי הגלם, כפי שנקבעו במסגרת מחירון עץ של אותה חברה, וכן מורכבותה של עבודת ההתקנה עשויים לגרום לתנודות מסוימות במחירי הדק.

 

מחירון דקים

מחירון דקים

 

למרות זאת אנו ממליצים שלא לוותר על סקר שוק וקבלת הצעות מחיר מכמה חברות בטרם מחליטים סופית על סוג הדק הנבחר ועל בעלי המקצוע שיבצעו את התקנתו.

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון ושלא מופיע במחירון דק הוא אחזקה שוטפת ועלות הטיפול בדק. גם כאן אנו נתקלים לעיתים בחשש מוקדם של מי שסבורים שתחזוקתו של דק היא מסובכת ויקרה, אך לאור ניסיוננו העצום אנו יכולים להעיד בביטחון על שכיום אין עוד שחר לסברה זו.

חומרי הגלם מהם נבנים דקים כיום מטופלים כך שהם הופכים עמידים ביותר כנגד נזקי מזג האוויר, פגעי מזיקים וחיכוך. חומרים סינטטיים מאפשרים הקמת דקים הדורשים תחזוקה מינימאלית.

 

אולי יעניין אותך גם >> דק סינטטי מחיר

 

אמנם ישנם סוגי עץ הדורשים טיפול תקופתי אך גם זה מסתכם על פי רוב בניקוי ושימון, לכן במבט ארוך טווח אין זה כלל גורם שצריך לעצור אתכם מבחירה בהתקנת דק.

 

 

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול