חידוש פרקט

חידוש פרקט

 

שאלה חשובה ומרכזית אצל לקוחות אשר מתקינים פרקט עץ טבעי היא שאלת חידוש פרקט: התחזוקה ושימור מראה הפרקט. להבדיל מפרקט למינציה אשר הודות להיותו עשוי חומר סינטטי ובלתי משתנה שומר על מראהו, פרקטים מעץ מלא הינם פרקטים חיים, המגיבים ומתפתחים לאורך הזמן, מה שמקנה לפרקט מראה אותנטי ועמוק יותר אך מדי פעם גם דרוש להם טיפול מינורי שמשמר את מראהם הרענן והיוקרתי. חידוש פרקטים אולי מרתיע לקוחות בהתחבטות בין פרקט טבעי לסינטטי, אך הסבר קצר באשר לאופן התחזוקה הפשוט למדי עשוי לפתור את החשש.

 

חידוש פרקט

חידוש פרקט

 

מחיר חידוש פרקט

חידוש_פרקט

עבודת חידוש פרקט

מחיר פרקט עץ טבעי מראש הינו גבוה יותר מאשר זה של הסינטטי, אך דווקא משתנה זה לא מרתיע צרכנים מהעדפת החלופה הטבעית, היות וברור כי מידת האיכות שמספקים שני המוצרים איננה דומה, לכן לקוחות שמעדיפים את יתרונותיו המובהקים של פרקט מעץ טבעי מבינים גם את ההצדקה להבדלי המחירים הניכרים. יחד עם זאת רבים מהם עדיין חוששים מן הצורך בחידוש פרקטים טבעיים וממה שנדרש מהם לעשות על מנת לשמר את מראה הפרקט.

למעשה חידוש פרקטים טבעיים הוא פשוט וקל, במידת מה אולי אפילו יותר מאשר זה של פרקט סינטטי, שעל מנת לחדשו במקרה של נזק יש להחליף חלקים ממנו כיוון שאינו ניתן לתיקון.

 

 

מחיר חידוש פרקט

מחיר חידוש פרקט

 

חידוש פרקטים טבעיים

 

חידוש פרקטים טבעיים מתאפשר בכמה רמות, על פי גילו ומידת השימוש בו: בתחזוקה השוטפת של פרקט טבעי נדרשת למעשה שמירה על ניקיונו הבסיסי של הפרקט ושימוש בחומרי ניקוי המתאימים לפרקט עץ מלא. כאשר מדובר על חידוש פרקטים אנו מתייחסים למעשה רק לטיפולים תקופתיים שנדרשים לא יותר מאשר אחת לשנה בממוצע.

ברמה הבסיסית של השנים הראשונות נדרש שימון של הפרקט, שנעשה בצורת מריחה לאחר ניקוי בחומר המסיר שומנים לשם הכנה של המשטח לקראת מריחה מחודשת. הבאת הפרקט למצבו הטבעי הראשוני מאפשרת מריחה פשוטה ונוחה של השמן ששומר על המשטח מפני פגיעה וכמובן מעניק לו את המראה הטוב ביותר.

 

חידוש פרקטים טבעיים

חידוש פרקטים טבעיים

 

רמה נוספת של חידוש פרקטים טבעיים היא במקרה של עץ צבוע. כמו כל חומר המקבל שכבת צבע, נוטה גם הצבע שעל גבי העץ לדהות או להתיישן לאורך הזמן. במשך תקופת מה מתקבע הצבע בעץ והשינויים בגוון ובמראה הינם שינויים רצויים, המעניקים לצבע מראה טבעי והשתלבות טובה יותר במרקם העץ. לאחר מספר שנים ייתכן כי תידרש צביעה מחדש של הפרקט, אשר בעבורה עדיף לשייף את הפרקט באופן מקצועי ולחשוף את פניו לפני יישום שכבת הצבע. לשם כך תוכלו להזמין בעל מקצוע שיעניק את הטיפול לפרקט, וגם כאן תופתעו לגלות כמה מהיר ופשוט התהליך, שכאמור נדרש רק אחת לכמה שנים.

 

פרקט אלון

40% off

sale

תלת שכבתי – מראה כפרי

199₪

למ"ר כולל התקנה

התקנה צפה, עובי פרקט 10מ"מ. לא כולל מעמ, לא כולל פנלים. *

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול