אריחי דק

אריחי דק

נכנסתם לבית חדש? משפצים? בוודאי השקעתם מחשבה רבה בעיצוב פנים, אבל לעיצוב חוץ יש חשיבות לא פחותה, ויש לו אפילו שם – אדריכלות נוף או עיצוב גינה, שניהם מתארים את האפשרות לטפח מרחב חיצוני לבית שהוא יותר מאשר רק דשא ושתילים גדולים, אריחי דק הם ללא ספק פתרון מוצלח לטיפוח המרחב החיצוני.

 

אריחי דק

אריחי דק

 

בגינות וחצרות בבתים פרטיים, אך גם במרפסות גדולות, בהם נעים מאוד לארח, (ואנשים שאוהבים לארח אוהבים גם שהכל סביבם נראה ומרגיש נוח) התקנת דק למתחם אירוח בגינה יכולה להיות תוספת נפלאה לנוחות שבאירוח, לעומת אירוח על דשא למשל, וכך גם לגבי מרפסת פתוחה.

חוויית האירוח שלכם מורכבת מהרבה מאוד פרטים- הסביבה, התאורה, נוחות הריהוט וגם נוחות המשטח עליו ערוך השולחן. אריחי דק הם בלי ספק פתרון עיצובי ופרקטי המתאים לעיצוב חיצוני בגינות ובמרפסות, ויש בו הרבה מאוד נוחות ושיק. אם אתם עוסקים כרגע בתכנון עיצוב הגינה או המרפסת ודאי התחלת לברר לגבי דקים מחירים ויתרונות בהשוואה לריצוף או פתרונות כמו דשא וצמחיה, ובוודאי מצאתם שמבין הפתרונות האיכותיים והנוחים לתחזוקה דק הוא פתרון זמין, מרשים ונוח.

כשאנו מתבקשים להציע פתרון עיצובי לריצוף שטח, בין שמדובר במרחב לאירוח שצריך להכיל את השולחן והכיסאות או אפילו אם מדובר ביצירת שביל שמוביל למתחם כזה, אנחנו תמיד שמחים להציע מוצר איכותי, מקורי ומאוד נעים לעין – אריחי דק.

אריחי דק הם בעצם פתרון מוכן מראש, כאשר מדובר בלוחות עץ פרוסים ומורכבים לפי מידה בצורת אריח, ושמאפשרים הרכבה מודולרית גם בשטחים קטנים יותר ובצורות שטח לא בנאליות. אם אנו בוחרים לעשות ריצוף מלא בלוחות עץ באורך מלא בכדי שיגדירו וידגישו את תחושת המרחב, באזורים מתוחמים ושמתבקש ליצור בהם נקודת פוקוס עיצובית אנחנו מציעים דווקא שימוש באריחי דק שמצד אחד יהוו משטח יציב, איכותי, נעים ונוח ומצד שני יתנו מראה מיוחד ושונה.

להבדיל מדק שנדרשת עבורו התקנה בכיוון קבוע ושיוצר מראה של משטח אחיד וגדול, באריחי דק ניתן להשתמש במשחקים של כיוונים וליצור משטח מגוון ומעניין לעין. כאשר מבקשים לרצף שביל או אפילו לתחום בריכה או מדשאה בשולי עץ אריחי דק יכולים להיות פתרון מאוד ייחודי ומאוד פרקטי.

אולי יעניין אותך גם >> התקנת דק לגינה

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול