דק לבריכה

דק לבריכה

חולם על בריכה עם דק?

רגע לפני פתיחת עונת הרחצה הרשמית בקיץ אנחנו רגילים לרשום הרבה מאוד פניות מלקוחות שמתעניינים בדק לגינה, דק לבריכה ועיצוב מוצרי עץ לשטחי החוץ בכלל. הקיץ החם בארץ והשימוש המרובה בגינות ומרפסות, ובוודאי בבריכות בבתים בהם הן מצויות, הופכים את ההשקעה בעיצובם למתבקשת ומשתלמת, ונדמה שאין זמן טוב מזה בשנה כדי להשקיע בהם.

 

דק לבריכה

דק לבריכה

 

אז הנה מחשבה קצת מחוץ לקופסא. כעת, כשהקיץ כבר מחפש את דרכו החוצה, הסתיו בפתח ומזג אוויר נעים יותר מאפיין את התקופה, השימוש בגינות ומרפסות לא פוחת אלא להיפך, הולך ומתרבה ככל שהשעות הנעימות ביום מתרבות, אז למה בעצם לחכות לקיץ הבא להתקנת דקים לבריכה?

מרחב הבריכה בחצר שלכם הוא אחד המקומות שהכי נעים לבלות בו, גם כאשר הרחצה עצמה פחות זמינה ומתאפשרת. דק לגינה או לבריכה מתאים לכל עונה ומשדרג את חוויית השהייה בגינה ויאריך את תקופת השימוש במרחב הבריכה.

אולי יעניין אותך גם >> התקנת דקים לגינה 

בניית_דק_לבריכה

בניית_דק_לבריכה

דקים לבריכה – מידע כללי

ככלל על דקים להיות עשויים מעץ טבעי איכותי ועמיד בתנאי מזג האוויר ובשינויים הכרוכים בעונות השנה, לא כל שכן דקים לבריכה. על מנת שמוצר זה יהיה עמיד בשימוש בסביבת מים וכלור חשוב להתייעץ ולבחור דק מסוג עץ שחש בנוח בסביבה לחה, על מנת שלא יתנפח ולא יפגע.

 

דקים לבריכה

דקים לבריכה

 

דקים לבריכה חשופים לא רק ללחות וחומרי חיטוי המים, אלא גם לשמש קופחת חודשים ארוכים בכל שנה. השילוב בין מים על העץ לבין קרני השמש שעוברות דרכם יכול לגרום לדהייה של צבע הדק אם זה לא טופל נכון, על כן דקים לבריכה מטופלים בחומר שאוטם אותם ללחות ובעדיפות באיטום לא מבריק שימנע את הדהייה בפגישה עם קרני השמש.

כשמתקינים דקים לבריכה חשוב ביותר לקחת בחשבון את כללי הבטיחות ומקדמי זהירות בתכנון המבנה.

דק_מסביב_לבריכההשארת שוליים רחבים ומרחק מספיק לישיבה משפת המים הינה הכרחית. יצירת מתחם כניסה ויציאה שניתן לסגירה במידה וילדים עושים שימוש בבריכה, או נמצאים בסביבתה תדיר, הינו מומלץ מכל בחינה. ובנוסף, בין שילדים נמצאים באיזור או שלא, חשוב לוודא כי העץ נמרח בחומר לא שמנוני או מחליק למניעת סכנת החלקה ביציאה מן המים.

 

 

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול