לוחות עץ

לוחות עץ

נגרות איכותית מבראשית

בסביבת המחיה הפרטית והעסקית שלנו נמצאים חומרים רבים המרכיבים את המבנה והריהוט המשמשים אותנו. אחד החומרים הנפוצים ביותר בשימוש הוא העץ. אך לא תמיד אנו יורדים לפרטים או נותנים את דעתנו על החומר ממנו עשויים הרהיטים, וכאן אולי המקום שתוכלו להעמיק מעט לתחום העץ, להבין את ההבדל בין ריהוט תעשייתי לנגרות מלוחות עץ טבעיים, את השפעת מחירי עץ על מחירי הריהוט הסופיים ואת התועלת שבכל סוג של בחירה שתעשו.

חלקים ניכרים מן הריהוט שלנו עשויים מעץ. החל במבנים והמסגרות של הריהוט לסלון, שאותם איננו רואים משום שהם נמצאים מתחת לריפוד, דרך ארונות המטבח, שולחנות עבודה, פינת אוכל, מזנונים, כסאות ואלמנטים דקורטיביים מיוחדים. בבתים מעוצבים תוכלו למצוא אפילו גרמי מדרגות המחופים בעץ, וכמובן גם חיפוי עץ פנימי או חיצוני לקירות הבית. את כל אלו תוכלו למצוא ברמות איכות שונות ומחומרי גלם שונים, כאשר הטוב ביותר מבחינת עמידות, איכות וחוזק החומר הוא כמובן הבחירה בייצור מלוחות עץ מן הסוג המתאים.

לוחות עץ משמשים בעיקר בעבודות נגרות ומאפשרים לבעל המקצוע להוציא מן החומר את הדוגמא הרצויה – יצירת פלטה עליונה לשולחן גדול, עיצוב מזנון משולב דלתות ומגירות ואפילו ייצור מיוחד של דלתות כניסה לבית או לעסק שייעשה ע"י שימוש בלוחות עץ טבעי יאפר הכנסת אלמנטים עיצוביים, פיתוחים ודקורציה.

עץ כחומר גם מאפשר מרחב יצירתי רב לעבודה משום שהוא נכון לקבל עליו את מרותו של בעל המקצוע ואת דרכו לכוונו אל התוצאה הסופית הרצויה. בשונה מלוחות העשויים סיבית דחוסה או תחליפי עץ אחרים, השימוש בלוחות עץ מלא ע"י בעל מקצוע המכיר את טבע החומר, מאפשר להגיע לתוצאות ברמות גימור גבוהות ביותר וכמובן גם ליצור מבנים בלתי שגרתיים שלא ניתן להגיע אליהם כאשר מדובר בפלטות שתוכן איננו עץ ויש בהן סכנת התפוררות או שבירה.

בהתאם לסוג העבודה הדרושה יכוון אתכם בעל המקצוע לבחור לוחות עץ מסוג מסוים – עצים קשים הינם טובים למטרות מסוימות בעוד עצים רכים יותר יתאימו לשימושים אחרים. מובן שטיב העץ וייחודו ישפיעו גם על מחיר חומר הגלם ובכך גם על מחירו הסופי של הפריט, אך מובטח כי תזכו לתוצאה איכותית ביותר ומיוחדת אם תעדיפו עץ על פני תחליפיו.

מבחר מטורף
של פרוסות עץ
שלא ניתן למצוא
בשום מקום אחר 

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול