מנסרה עץ

מנסרה עץ – קצביית עץ

חתוך טבעי

אחד השירותים שאנחנו גאים בו ביותר במי השרון הוא מנסרת העצים שלנו, שהיא ממנסרות עצים הטובות ביותר שישנן כאן.

 

מנסרה

אחת מחברות הבת של קבוצת מי השרון היא – אקליפטופ, המתמחה בייעור משקי ובהפעלה מקצועית של מנסרה מתקדמת.
החברה מבצעת נטיעות של אקליפטוס מזנים נבחרים לגידול מהיר, למטרת עצה מקומית.
המנסרה מבצעת עבודות חיתוך איכותיות כשכמעט אין גבול ליכולותיה, דבר המהווה יתרון ללקוח הרוצה חיתוך מדויק באופן אישי, שלא ניתן להשיג באמצעות ייבוא.
מבחר של עצים גושניים בכל חתך וצורה, פלטות מיוחדות ויוצאות דופן של עצי אלון, אקליפטוס, מהגוני, סיסם הודי, ברוש ועוד.

לפניכם קטלוג פרוסות להתרשמותכם

קצביית עץ

הקצבייה של מי השרון, היא אולי אחת התצוגות המעניינות והמרתקות בתחום העץ. התצוגה מורכבת מפרוסות של עץ שנוסרו במנסרת החברה – אקליפטופ.
פרוסות העץ הן מעצים שונים, רובם מעצי אקליפטוס, סיסם הודי, ברוש וזית. פרוסות עץ אלו הינן מיוחדות ובלתי שגרתיות, כל פרוסה מספרת סיפור אחר ויוצרת צורה אחרת של עץ, כשהן תלויות באופן מקורי ומסקרן, שמושך את העין. כל החושים נפתחים בתצוגה, השילוב המיוחד של הצבעים, המרקם, יחד עם ריח העץ והאפשרות לחוש ולגעת בכל פריט, היא חוויה יוצאת דופן וייחודית.
אולם התצוגה של מי השרון פתוח לקהל הרחב המוזמן להתרשם ולבחור את הפרוסה המתאימה לצרכיו האישיים. ניתן להתרשם מהתצוגה גם באתר החברה, להגיע ולרכוש את העץ במפעל עצמו.

מחסני עצים קיימים לרוב בכל חלקי הארץ ואפילו ביניהם אנחנו מוצאים את הייחוד ואת נישת לקוחותינו הנאמנים והמוכרים שיודעים להעריך איכות מוצר לצד שירות מקצועי, מהימן וקרוב. כבר שנים שאנו מייבאים עצים ייחודיים ואיכותיים לצד העצים הנפוצים והנדרשים ביותר לשימוש בעיצוב בארץ, ומצליחים לתחזק רמת איכות ושירות של בוטיק עצים בלי נפילות בדרך, אך מעל הכל אנחנו גאים ביכולתנו לחדש ולהתעדכן לטובת המוצר ולטובת לקוחותינו – צרכני העיצוב בעץ.
אך ייבוא עצים איננו דבר המחדש משהו. ניתן מדי פעם למצוא עץ באיכות מעולה במיוחד, ניתן להגיע לעצים נדירים ולעשות עימם פרויקטים מרהיבים של פנים או חוץ, אבל כדי לחדש באמת צריך לדעת לגעת בעץ, לעבוד איתו, להוציא ממנו את המיטב. ואנחנו מאמינים שזהו סודן של מנסרות עצים איכותיות.

העובדה שיש ברשותנו מנסרת עצים פרטית העובדת בצמוד למחסן העצים מאפשרת לנו לרכז את כל מיומנויות המקצוע במקום אחד, ולא רק מבחינה תפעולית, אלא גם במובן היצירתי של הדבר. מנסרות עצים המתמחות בחיתוכים מיוחדים ועדינים יודעות להפיק את המיטב מעץ גושני, להפכו למוצר בגימור מוקפד ומדויק.

מנסרות עץ רבות מתמקצעות בחיתוכים הסטנדרטיים והנפוצים הדרושים לעבודת עץ – ייצור קורות ולוחות, חיתוך לפי מידות ואפילו פרוסות עץ טבעיות, אך במנסרה כמו שלנו במי השרון אנחנו עוסקים בחיפוש אחר האפשרויות הנוגעות בקצות היכולת של העץ, בניסיון להפיק ממנו את המקסימום ואת הדבר שעוד לא נראה ממנו בעבר.

לא פעם מנסרות עץ מתמקדות בעבודות החיתוך הגדולות והמסיביות, חיתוך גזעים, ייצור קורות ועוד. אך אצלנו דווקא המפגש בין המאסה האדירה של גזע לבין השלמת העבודה המעודנת עליו הוא האתגר שאנחנו מוצאים בו את מירב העניין. בשיתוף הפעולה שבין הצוות המקצועי, לבעלי הידע בעץ בייבוא ובמנסרה, נולדים פריטי ריהוט מעץ שאין שני להם. יתרה מזאת, פסגת העידון שהגענו אליה בזכות עבודת המנסרה המעולה היא ייצור אריחי עץ מכל מיני סוגי עצים, שניתן להשתמש בהם לחיפוי קירות מרהיבים.

דוגמאות רבות תוכלו לראות באתר שלנו, וגם בדף הפייסבוק. הזמנות לריהוט עץ טבעי בעיצוב אישי מוזמן מראש, מגיעות אלינו באופן תדיר משום שידוע שכאן הן יקבלו את המענה המיטבי והיצירתי ביותר, והתוצאות תמיד שוות תמונה.

מבחר מטורף
של פרוסות עץ
שלא ניתן למצוא
בשום מקום אחר 

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול