משטחי עץ

משטחי עץ

אחת המטרות העיקריות שלנו, במי השרון, היא לענות על קשת רחבה של צרכים מכל קצות השוק, שפונים לשימוש בעץ כחומר גלם בסיסי לעבודה – השוק הפרטי, האדריכלי, מעצבי הפנים, וגם ענפי התעשייה.

בתעשייה נעשה שימוש נרחב במשטחי עץ שהינם הכרחיים על מנת לאפשר שינוע סחורות. למרות שקיימים כיום גם משטחי שינוע העשויים חומרים פלסטיים משטחי עץ עדיין זוכים לעדיפות והשימוש בהם, ברחבי העולם, נרחב עשרות מונים מן השימוש במשטחי פלסטיק.

לאור התפקיד הבסיסי והפשוט שנועד למשטחי שינוע מעץ נראה כי אין הרבה מידע רלוונטי עליהם. מי שמזדמן לו לעסוק, במסגרת תפקידו, במשטחי עץ מבין כי אין אמת בגישה זו.

דווקא בגלל שמשטחי עץ נוטלים חלק כמעט בכל הליך שינוע הרי שלחומרים מהם הם עשויים, לאיכותם, לשימוש ולטיפול נכון בהם ניכרת חשיבות רבה שלה השלכות על יעילות ובטיחות השינוע, על עמידותם שלהם וכמובן שמשני אלו נגזרת גם השפעתם הישירה על רווחי החברה.

משטחי עץ תקניים

הפרדה חשובה בתחום משטחי עץ היא בין אלה התקניים ואלה המיוצרים ללא התחשבות בתקינות כלשהן.
משטחי עץ תקניים עומדים בדרישות תקנים מקומיים ובינלאומיים הנוגעים למידותיהם, חוזקם, איכות העץ ממנו הם מיוצרים, טיפולים שעל העץ לעבור כך שתמנע העברת טפילים ומזיקים.

מטבע הדברים הנטייה היא לייצר משטחי עץ מן החומר הפשוט והזול ביותר שניתן לרכוש.
די להעיף מבט חטוף בכל מחסן עצים מחירון כדי לגלות כי בארץ זה הוא עץ האורן. אין קושי להשתמש לצרכי בניית משטחים בעץ שכבר נעשה בו שימוש והוא פורק ממתקן / מבנה עץ כלשהו.

במי השרון אנחנו מחזיקים חומרים מתאימים לייצור משטחי עץ בכמויות גדולות, תחת הבטחה שאצלנו תקבלו סחורה איכותית, מטופלת ועמידה לבנייתם.

טיפולים שעוברים משטחי עץ

עקב היותם של משטחי עץ כה נפוצים הרי שיש להם פוטנציאל גדול להשפיע באופנים שונים על נושאי תברואה. כך למשל עלולים טפילים להיות מועברים בין מדינות ולהסב נזק משמעותי לגידולים חקלאיים, עץ המשמש לצרכים תעשייתיים, מבנים עשויים עץ ועוד.

כדי למנוע מצבים כגון הנ"ל ישנה התייחסות לעניין בתקנים בינלאומיים, כגון תקן ISPM 15 העוסק בהגנה על הצומח.

בין היתר נדרש בתקן שמשטחי עץ יעברו טיפול מחטא באחד מן האופנים הבאים:

חום – חימום העץ לטמפרטורה של 56 מעלות צלזיוס וזאת למשך 30 דקות לפחות
טיפול כימי – טיפולים בתא עישון במהלכם ניתן לעשות שימוש במגוון חומרים מחטאים ומגנים.

במי השרון כל העצים עומדים בתקנים הקפדניים ביותר של איכות ובריאות.

משטחי עץ הם חלק בלתי נפרד מן הנוף בתעשייה. רוב רובן של הסחורות, כמו גם חומרי הגלם, ציוד לעבודה ועוד, משונעים באמצעותם. למרות הנטייה, המובנת, לייצר משטחי שינוע מן העץ הזול ביותר שניתן למצוא יש להקפיד על איכויות מסוימות על מנת לשמור על רמת בטיחות נאותה וכן על עמידה בדרישות תקנים בינלאומיים.

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול