עצים להסקה

החורף בא בכיף עם עצים להסקה

כשהחורף מגיע, הבקרים נעשים קרירים והשמים מתכסים בעננים כהים שמתכוננים להמטיר עלינו גשם, שלג או ברד. זה הזמן לגשת למחסן העצים ולהזמין משלוח משמעותי של עצי הסקה. נכון, כולם אומרים לנו שמזגן הכי חסכוני, אך אף אחד לא יכול להתחרות בחמימות המדהימה שמשרה תנור עצים מוסק, קמין מתכת או אפילו קמין אבן כמו שיש באירופה. החימום באמצעות עצים להסקה מספק לנו הרבה יותר מאשר טמפרטורות נוחות, הוא מספק אוירה מיוחדת, חמימות בלב ורצון להתכרבל בבית יחד באוירה המשפחתית. מחסן העצים הענק והאיכותי של מי השרון שמספק לכם בכל ימות השנה עצים לכל מטרה נרתם כדי לספק לכם בחודשי החורף עצים לקמין הביתי. שיהיה לכם חם גם בבית וגם בלב.

סוגי העצים המתאימים להסקה

מקורות העצים הנמכרים בישראל בתור עצים להסקה הם רבים ושונים. יש חברות שמייבאות מחו"ל עצים המיועדים במיוחד למטרה זו כמו עצי בוק. ישנם עצים שהם תוצאה של מיחזור – כלומר עצים שנאספו ברחבי הארץ מפרויקטים שונים של בנייה שמיעדים את העצים שהשתמשו בהם להטמנה. כך אתם כצרכנים של עצים לקמין תורמים גם לתהליך המחזור. עצים להסקה אפשר לחלק באופן גס לשני סוגים עיקריים. עצים כבדים שבוערים זמן רב ומייצרים חום גבוה והם פחות מתאים בתור עצים לקמין הביתי ולעומתם עצים קלים שאמנם נשרפים במשך זמן קצר יותר אך מתאימים יותר לשימוש בתור עצים לקמין שלכם. מובן שעומדת לפניכם הדרך לשלב בין השניים בצורה נכונה – בין עצים קלים הנדלקים בקלות לבין עצים כבדים שבוערים לאורך זמן.

התאמה בין גודל העצים לפתח הקמין

כאשר אתם קונים עצים להסקה אחד הדברים שחשוב לבדוק הוא מה מידת העצים. האם הם חתוכים כבר לגודל המתאים כדי להיכנס לקמין הקטן שלכם או שעליכם לעשות את הפעולה הזו בעצמכם. האם יש לכם חצר למטרה זו? האם אתם מוכנים למטלה הכבדה? לכן, רגע לפני שאתם נכנעים לרעיון הרומנטי של חימום ביתכם באמצעות עצים להסקה כדי שתבדקו את הנושא לעומק. מתלבטים? התייעצו עם המומחים של מי השרון ותיהנו מחמימות של שירות וגם מחמימות של עצים להסקה. כדי להשתכנע באיכות של חימום באמצעות עצים לקמין די אם נזכור כי בארצות הצפון הרחוק זוהי שיטת החימום המועדפת. גם בצפון הארץ, בצימרים ובכפרים גבוהים יש העדפה ברורה לחימום באמצעות עצים להסקה. יתרון נוסף שיש לחימום באמצעות עצים ראינו בחורף האחרון. אנשים שסבלו מהפסקות חשמל ארוכות בשל הסופה התחלקו לאלה שיש להם תנור עצים ולאלה שאין להם. וההבדל ביניהם היה, כזכור, משמעותי ביותר.

איכות ובטחון בחימום באמצעות עצים להסקה

כדי לחמם את הבית באמצעות עצים להסקה יש לדאוג לכמה דברים מראש. ראשית עלינו להביא בחשבון רכישה של קמין איכותי והתקנה רק על ידי בעלי מקצוע מומחים. כך תהיו בטוחים שאתם זוכים לחימום בטוח ואיכותי. היתרון של זה הוא שאינכם תלויים בעליית מחירי החשמל או בעומסים כבדים על חברת החשמל שכמו חוק מרפי עלולה לקרוס דווקא כשקר מאוד. נוסף על כך חשוב להיות בקשר עם ספק עצים אמין ואיכותי שאפשר לסמוך עליו כמו מי השרון. ההמלצה היא לדאוג למלאי עצים מספיק מראש לפני שמתחיל הקור האמיתי ולפני שהמחירים עולים. כמו כן חשוב ללמוד את הטכניקה של הדלקה יעילה של קמין, של היכרות עם העצים הטובים ביותר, של שימוש בעצים יבשים ושמירה על נקיון הקמין ותקינותו. באמצעות ידע פשוט וטכניקה קלה תזכו ליהנות מכל היתרונות של חימום הבית בחורף.

תנור החשמל הישן של סבא

אם אתם רוצים לחסוך בהוצאות על עצים כדאי לזכור כי בחורף חשוב לקנות רק עץ יבש. עץ זה יקר יותר ותקופת החורף יקרה יותר בשל שיקול פשוט של היצע וביקוש. אך אם יש לכם חצר, אתם יכולים לרכוש את העץ בתקופת הקיץ. עץ זה יהיה לח יותר אך אתם תוכלו לייבש אותו בחצר שלכם בשמש הישראלית שמסופקת בחינם. בדרך זו תחסכו סכום משמעותי בהוצאות על עצים לקמין. כדי לשמור את העץ שלכם יבש חשוב לשמור אותו במקום מוגן מלחות ורטיבות אך בשום אופן לא לכסות אותו בניילון כי אתם משיגים תוצאה הפוכה. חיסכון נוסף נובע ממילת הקסם – איכות. ייתכן שתמצאו ספק שיבטיח לכם עץ זול במחיר מציאה. זו מציאה שתרצו בסופו של דבר לאבד כי העץ לא יהיה איכותי, החימום גרוע ואתם תרוצו לבוידעם להוציא את התנור החשמלי הישן של סבא. לסיכום: אנו ממליצים בחום לחמם את הבית באמצעות עצים להסקה, ולעשות זאת בצורה יעילה וחכמה וכך תזכו לאווירה חמימה ונעימה בבית למשך כל החורף.

מבחר מטורף
של פרוסות עץ
שלא ניתן למצוא
בשום מקום אחר 

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול