עצים למכירה

עצים למכירה

למרות שעולם הפרסום הולך ומתקרב אל הצרכן בשנים האחרונות, עדיין תופסים הקופירייטינג, הרושם וציור המציאות בגוונים ורודים מקום של כבוד באופן הפניה ללקוח. בתחום העצים למכירה באה תופעה זו לידי ביטוי בקלות בה מכריזים על עצמם בתי עסק כעל מחסן עצים, אל מול השאלה מי ראוי באמת להתקרא כך.

לא כל מקום בו מוצעים עצים למכירה ראוי לתואר מחסן עצים. בעת שאתם מחפשים מקום לקנות ממנו מוצרי עץ כדאי לשים לב, בין היתר, שאתם בוחרים בספק מתאים שיוכל לשמש מקור לכל הנחוץ לכם להשלמת הפרויקט המתוכנן. כל זאת כמובן מבלי לוותר על השוואת מחירים, התרשמות מאופי השירות, מקצועיות הצוות, עמידה בזמנים גם בעתות עומס וכו'.

לשמחתנו אנו פתורים מן הצורך להגזים, במי השרון תמצאו מחסן עצים מהמרשימים והמקצועיים בארץ ובו מגוון מהגדולים בארץ של עצים למכירה.

כמי שדואגים לתחזק סטנדרט מקצועי גבוה אנו ערוכים לספק מן המלאי כל סוג של מוצר עץ רגיל המשמש את התעשייה בארץ, אולם מעבר לכך אנחנו דואגים להציע גם שלל סוגים ומוצרי עץ ייחודיים המגיעים מכל קצוות העולם.

הן חובבי העץ המושבעים וגם חובבנים שעדיין לא נחשפו באופן נרחב לעולם העץ יכולים לחוש את הקסם העולה מהיצע כה רחב של עצים מיוחדים ומרשימים.

קצרה היריעה מלפרט במאמר כגון זה אפילו באופן חלקי מגוון כה גדול של עצים למכירה. במי השרון תמצאו מוצרים שונים כגון:

עץ מלא – עץ החתוך כולו, כיחידה אחת מתוך גזע של עץ בודד.
לוחות עץ – משטחים העשויים פסי עץ חתוכות ומודבקות זו לזו ליצירת לוח אחיד
קורות עץ – חיתוך עץ גושני מתוך גזע לצורת קורה המשמשת בבניה ועיצוב
פורניר – ציפוי למשטחים העשוי משכבת עץ מלא דקיקה ומשמש ליצירת מראה חיצוני של עת מלא, תוך חיסכון בעלות ובכמויות החומר.
אריחי עץ – מוצר ייחודי למי השרון המשמש לחיפוי קירות בעץ מעוצב וייחודי
ועוד רבים – החל מדקים ופרקטים, דרך עיצוב ריהוט ייחודי לבית ולגן וכלה מעיצוב ופיסול אמנותי בעץ.

כדי להחליט מהו המוצר מבין המגוון הגדול של עצים למכירה המתאים ביותר לצרכיכם רצוי להיוועץ בבעלי מקצוע כגון אנשי שירות הלקוחות שלנו.

על מנת שיוכלו לסייע לכם תארו בפניהם לשם מה דרוש לכם העץ. מרגע זה יוכלו בעלי מקצוע מנוסים להציג בפניכם את האפשרויות השונות שיכולות לשמש מענה הולם לצרכיכם. במקרים רבים אנו נוכחים כי השירות עושה את ההבדל, לעתים – אפילו יותר מן העץ עצמו.

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול