פלטות עץ

פלטת עץ מלא

פלטת עץ היא האלמנט העיקרי המרכיב עבודות נגרות מעל הסוגים. השימוש בפלטת עץ מסוגים שונים נפוץ מאוד גם בשימוש הביתי וגם בשימוש התעשייתי ולכן מחסן עצים המחזיק פלטות עץ מסוגים שונים מספק את חומר הפלטה לנגריות גדולות או לנגרים חובבנים המבקשים לעסוק בעבודת נגרות לביתם הפרטי. מחסן עצים מקצועי יכול לספק פלטת עץ מכל הסוגים ובכל הגדלים על מנת להתאים אותה בצורה הקרובה ביותר לייעוד שלה ולעבודה אתה.

להתאים פלטת עץ למטרה הסופית

התאמת פלטת עץ איכותית למטרה הסופית לה היא מיועדת היא לא פחות חשובה מהגימור של פלטת העץ על ידי הספק. כיום ניתן למצוא בשוק פלטות עץ איכותיות מאוד העשויות עץ דובדבן או עץ מייפל אולם הפלטה שנחשבת לאיכותית ביותר היא פלטת עץ אלון שהאיכות שלה ניכרת גם בגוון של העץ וגם ביכולת העבודה עם העץ. מאחר והגוון החיצוני של פלטת העץ חשוב מאוד למוצר המוגמר, חשוב לבחור פלטת עץ איכותית ומתאימה מבחינת הצבע לרהיט או לפריט שמבוקש לבנייה.

למדוד את האיכות של פלטת העץ

איכותה של פלטת העץ נקבע בהתחשבות במאפיינים רבים של הפלטה שהם המאפיינים הטבעיים שלה או המאפיינים שנובעים מאופן ההכנה של הפלטה. פלטת עץ איכותית היא פלטה שעשויה מעץ איכותי, שרמת החיתוך שלה גבוהה ביותר, שרמת הגימור שלה איכותית ושאין לה דפנות קעורות או קמורות וכן שאין לה בסיס מעוגל. בנוסף, פלטת עץ איכותית היא פלטה ללא סדקים או שברים ואם מדובר בפלטת סנדויץ', שכל השכבות שלה מחוברות אחת לשנייה בצורה המיטבית.

להזמין פלטת עץ ממחסן עצים

הזמנה של פלטת עץ לכל מטרה ושימוש מבוצעת ממחסן עצים מקצועי אשר מספק פלטות עץ ומייבא אותם מכל מקום בעולם. מחסני עצים הם לרוב מחסנים שמחזיקים את כל הסוגים של העצים ובמידה ומבוקש סוג עץ מיוחד, הם יכולים להזמין אותו ממחסנים מתמחים בחו"ל. בנוסף, מחסני עצים מקצועיים יכולים לספק פלטות עץ בהזמנה אישית ולבצע גימור וחיתוך של הפלטה בהתאם לבקשת הלקוח ולצורך שלו. בנוסף, אנשי השירות במחסני עצים יכולים לסייע לנגר החובב לבחור את המוצרים המתאימים לו ביותר בהתאם למוצר המוגמר שאותו הוא מתכנן לבנות.

מבחר מטורף
של פרוסות עץ
שלא ניתן למצוא
בשום מקום אחר 

תוצרת ארה״ב

הדק הסינטטי
!הטוב בעולם

:לפרטים ולהזמנות

03-538-6205

ריהוט עץ מלא ייחודי במבצע חיסול